Anne & Stiili peatoimetaja Tiina Kruusi sõnul on ajakiri läbi aastate väärtustanud naiselikkust ning ajatut stiili ja ilu. "Moefotoseeriate ja ka selle pop-up näituse eesmärk on kaasata vaataja ilu- ja moemaailma fluidumisse ning anda talle inspiratsiooni ja julgust ise selles katsetada," ütles Tiina Kruus. Ülemiste keskusesse pannakse välja Eesti parimate fotograafide ja stilistidega koostöös valminud fotod.
Ülemiste keskuse turundusjuhi Kristina Antšaki sõnul on keskus peale taasavamist seadnud sihi ka moesuunale ning suurenenud moekaupade valiku taustal kuluvad näitusest saadavad ideed igati marjaks ära. "Loodan väga, et külastajad saavad näitusest julgust mõnd uut stiili katsetada, oma garderoobis kannapööre teha või hoopis kinnitust, et ollakse õigel teel ja vaja on vaid mõnd värsket detaili," ütles Kristina Antšak. "Näitusega samal ajal on moekaupadel ka allahindlus, nii et moehuvilised saavad kohe katsetama hakata," lisas ta.

Anne & Stiili pop-up näitusel on väljas ajakirja moefotod aastatest 2009–2015. Fotode autorid on Toomas Volkmann, Herkki Erich Merila, Maiken Staak, Lilian Merila, Stina Kase, Filippo Caroti, Kalle Veesaar, Virge Viertek, Riina Varol ja Tanel Veenre. Fotode loomisel on olulise panuse andnud ka stilistid Karolin Kuusik, Anu Lensment, Liis Plato, Britt Samoson, Ester Kannelmäe, Liisi Eesmaa, Gerly Tinn, Johanna Eenma. Näitus on üleval Ülemiste keskuse aatriumis selle nädala lõpuni.

Neljapäevast pühapäevani toimub Ülemiste keskuses moekaupade allahindlus Moens. Lisaks moekaupade pakkumistele ja moefotode pop-up näitusele selgub Moensi Facebooki-mängus õnnelik, kes pälvib auhinnaks Ülemiste keskuse 500 euro eest poodlemist koos stilist Stella K. Wadowskyga. Laupäeval kell 15:00 annab keskuses kontserdi lauljatar Anna Kutšinskaja.