Žüriisse kuuluvad: moelooja Riina Põldroos, laulja Liis Lemsalu, jumestaja Õnne Rudi, juuksur Helen Heinroos, seltskonnastaar Anu Saagim, Anne & Stiili peatoimetaja Tiina Kruus ning tegevtoimetaja Eia Uus ja fotograaf Krõõt Tarkmeel. Meestetooteid testivad ja hindavad telestaar Indrek Vaheoja ja moedisainer Antonio.

Anne & Stiili blogist saad jälgida, kuidas meie auväärt testijatel läheb. Esimesel nädalal võitsid testijate tähelepanu näiteks järgnevad tooted:

Make Up for Ever Ultra HD jumestuskreem
Krõõt Tarkmeel, fotograaf (29): "Olen väga rahul. Hoolimata sellest, et nohu tõttu õhtu jooksul tihedasti nuuskasin, püsis kreem väga jõudsalt ega lasknud punakaks tõmbunud ninal läbi kumada. Kreem kattis naha ühtlaselt, hoidis matina ja varjas ladusalt ebatasasused."

Oriflame Giordani Gold Incredible Lenght ripsmetušš
Helen Heinroos, juuksur (32): "Kuna võtsin just maha volüümiripsmed, siis olen uue lemmiktuši otsingul: efekt võiks ju sama olla mis paigaldatud ripsmetel, aga aiman, et see on üsna võimatu. Kuid olin üllatunud selle ripsmetuši puhul! Mulle meeldis koostis ja sain pikemad ripsmed, mis nägid loomikud välja. Ja ilusti mõjus ka alumistele ripsmetele. Õhtuks pandasilma-efekti ei tekkinud. Panen kindlasti selle toote lemmikute hulka! Pakend on samuti üsna glamuurne."

YSL Black Opium parfüüm
Anu Saagim, Elu24 peatoimetaja (53): "Mitu päeva piidlesin lõhna, kunagise hittparfüümi uusversiooni, kartes, et Opium on jäänud minevikku kinni ja liiga intesniivne või isegi veidi vanamoodne. Lõpuks ikkagi pihustasin seda kaelarätikule ja üllatusin seda kandes – deja vu tunne, aga ka midagi väga daamilikku ja luksuslikku on selles parfüümis. Aja mõõdudes muutus see veelgi sensuaalsemaks ja püsis väga kaua peal. Taasavastasin enda jaoks oopiumi."

Sidruni-lavendli kehakoorija Signe Seebid
Eia Uus, Anne & Stiili tegevtoimetaja (30): "Iga paari aasta tagant on minu iluriiulile tekkinud kehakoorija, mille varem või hiljem ära annan, sest minust ei ole selle kasutajat. Signe Seepide sidruni-lavendli kehakoorija on esimene, mille oleksin võinud ka nädalaga ära kasutada, sest ei saanud sellest küllalt. See näeb välja nagu sorbee, lõhnab hõrgult, ja nahal on lihtsalt nii mõnus! Ei sisalda sünteetilisi säilitus-, lõhna- ega värvaineid, sisaldab aga eeterlikke õlisid, mis nahka niisutavad. Eesti toode taaskasutussõbralikus klaaspurgis."

SuperDren tselluliidikreem

Anne & Stiili peatoimetaja Tiina Kruus (52): Kreemi tekstuur on eriti meeldiv ja ergas mündilõhn mõjub hommikul väga reipaks tegevalt. Kreem imendub suurepäraselt ja aitab tõepoolest liigseid vedelikke väljutada!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid