Ühekorruseline ligi 1400 m² H&Mi kauplus pakub suures valikus moodi naistele, meestele, noortele ning lastele. ,,Meil on hea meel teatada, et meie Lääne-Virumaa kliendid ei pea nüüdsest H&Mis ostlemiseks Tallinnasse või Narva sõitma. Avame oma inspireeriva ning kvaliteetse kaubavalikuga poe uksed ka suurimas kohalikus kaubanduskeskuses, Rakvere külje all asuvas Põhjakeskuses,“ rõõmustab H&Mi Soome ja Baltikumi juht Marika Pyykkö.

Uus H&Mi kauplus avatakse Põhjakeskuses 20. augustil kell 11. Avamise puhul kingitakse järjekorra esimesele õnnelikule 50 külastajale 30 € kinkekaart. Lisaks saavad kõik kliendid, kes ostavad avanädalavahetusel (20.08‒21.08) vähemalt 40 € eest, 20% allahindlust.

Avamise puhul valib oma lemmikud naistekollektsiooni, aksessuaaride ning ilutoodete hulgast välja Rakverest pärit tuntud moeblogija Aljona Eesmaa (behindthescenesprgirl.net). Tema eelistustega saab tutvuda avamisnädala jooksul.

Kauplusest leiab värskeimaid moerõivaid ning aksessuaare sügisgarderoobi täiendamiseks. Daame ootab moe fookuses olevatest toonidest ning tegumoodidest tulvil valik, mille hulgast ei puudu näiteks trendikad blusoonid, trükimustrilised kleidid, kerged mantlid ning õrnad kudumid. Lisaks rõõmustab naisi ka liikuma innustav spordiosakond ning H&Mi klientide lemmikuks kujunenud iluosakond. Meestele pakutakse nii soliidseid kui argistiilis rõivaid. Lasteosakonnast leiab täiuslikke komplekte nii väike- kui koolilastele. Ka noori pole unustatud, neid ootab trendika kontseptsiooni Divided sügiskollektsioon.

H&Mi kauplus Põhjakeskuses on avatud esmaspäevast pühapäevani kella 10‒20.

Esimesed H&Mi kauplused Eestis avati 2013. aastal ning pärast poe avamist Rakveres on ettevõttel Eestis kokku kaheksa kauplust.