1. Loobu igapäevasest juuksepesust! Kuna juuksed vajavad oma loomulikku niiskust ja kaitsevõimet, on hea seda säilitada võimalikult kaua ja pesta juukseid pigem harva kui tihti.

2. Püüa vähendada fööni ja teiste kuumade juuksehooldustoodete kasutamist. Nii hoiad oma juukseid kuumakahjustuste ja sellega liigse kuivuse eest.

3. Peida juuksed mütsi, salli või kapuutsi sisse, et neid külma eest paremini kaitsta. Lisaks kuivale õhule, jäätub külmaga vesi juuksekarvas ja nii on juuksed ka kerged murduma. 

4. Too tuppa õhuniisutaja - see on hea nii hingamisteedele, nahale kui ka juustele niiskuse saamiseks.

5. Kasuta iganädalaselt niisutavaid ja tugevdavaid juuksemaske, et parandada katkiste, elutute või läiketa juuste seisukorda. Võrreldes teiste hooldustoodetega on juuksemaskidel kõige kõrgem parandusaste, mis tähendab, et need on iseäranis kontsentreeritud intensiivseks hoolduseks ja paranduseks. Maskid taasloovad juuksestruktuuri ja vähendavad elektrostaatilist laengut. Juuksemaskid kantakse niisketele juustele, lastakse minuti jooksul mõjuda ja loputatakse seejärel välja. Kvaliteetsetesse maskidesse on lisaks vajalikule keratiinile lisatud ka rohkelt tervendavaid ja juukseid säravaks muutvaid koostisosi vastavalt erinevatele vajadustele.

Gliss Kur Ultimate Resist juuksemask parandab jõuetuid ja kurnatud juukseid. 3 proteiini sisaldava tootevalemiga mask tungib juuksestruktuuri teatud osadesse, tugevdades juukseid kogu nende pikkuses. Tulemuseks lubatakse 20 korda tugevamaid ja vastupidavamaid juukseid!

Gliss Kur Ultimate Repair juuksemask on välja töötatud tugevalt kahjustatud juustele. Tootevalemi intensiivne toime juukse koostisele omaste ainetega ja 3 korda enam kontsentreeritud vedelkeratiinkompleksiga parandab isegi väga tugevalt kahjustatud juuksed seestpoolt, taastades samal ajal ka juuste välispinna. Tootega garanteeritakse kuni 95% vähem nähtavaid juuksekahjustusi, tugevamat vastupanuvõimet ja sära!

Gliss Kur Ultimate Color juuksemask aitab säilitada värvitud ja triibutatud juuste õiget tooni ning sära. 3-D värvierksusega murranguline tootevalem kinnitab värvikaitse kuni 12 nädalaks ja annab kauneid valguspeegeldusi, samal ajal juukseid tugevdades, tagades intensiivse toitva paranduse ning tuhmumisvastase kaitse.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid