Mida hakkate Balti Jaama turul pakkuma?
Biomarketi Balti Jaama Turul avatav kauplus on juba üheksas omasuguste seas. Siiski saab uus pood olema eelmistest erinev, kuna lisaks tavapärasele mahedale toidu- ja esmatarbekaubale, loodusapteegile ning -kosmeetikale, leiab uudsest deliletist ka laia valiku kohapeal valmistatavat mahedat toidukraami, mida siis kaalukaubana koju kaasa osta saab. Biomarketi maheköögis valmivate salatite, võileibade ja magusroogade müügileti kõrval pakub ahjusooje saiakesi-pirukaid meie kaupluses asuv Pagar Võtaks ning kohvilõhna loob majja Tartus tegutsev kohviröstimiskoda Karlova Kohv.  Eraldi märkimist väärib rõõmus uudis, et söögisõbrad saavad meie poes oleva viljaveskiga endale ise värsket jahu jahvatada ja mahukast kaalukauba osakonnast erinevaid jahusid-helbeid, pähkleid-seemneid, ube-läätsesid või erinevaid õlisid-äädikaid osta.

Biomarketi toiduvalik saab olema vaieldamatult esinduslik, pakkudes mahetoidu austajaile pea kõike, mis toidu valmistamiseks vajalik. Rikkalikku toiduvalikut täiendab loodusapteek ning esinduslik valik Dr. Hauschka looduskosmeetikat. Seepärast loodamegi, et uuenenud Balti Jaama Turg toob ka meie poodi palju hääst ja mahedast toidu- ja tervisekaubast lugupidavaid kliente.

Millised on teie ootused uuele Balti Jaama turule?
Loodame, et uuenenud, kaasaegne ja turvaline Balti Jaama Turg toob ka Biomarketisse rohkesti mahetoidu ning looduslike tervise- ja kosmeetikatoodete sõpru. Tänu heale asukohale turu Balti Jaama poolse sissepääsu kõrval leiavad meid hõlpsasti üles ka rongireisijad, kellele pakume tee peale kaasa kehakinnitust ja kohvisõõmu. 

Miks on teie ettevõte Balti Jaama turul kõige ägedam?
Pakume mahekaubast lugupidavale kliendile pea kõike eluks vajalikku mugavas ja moodsas ostukeskkonnas. Kindlasti teeb ostjale rõõmu ühtviisi nii kohapeal mahedast toorainest valmistatud tervislik toit, ahjusoojad pagaritooted kui kvaliteetne kohv, mida tee peale kaasa haarata või koju nautimiseks viia. Meie kaalukauba valikust leiab oma iva ka eksootilisema toidukauba otsija, olgu see siis freekeh, beluuga lääts või munguba. Innukaid küpsetajaid tõmbab kindlasti ligi erinevate pähklite, seemnete, suhkrute ja jahude valik, kusjuures viimast on võimalik ka kohapeal väikeses viljaveskis enda tarbeks värskelt jahvatada.

Vaata lähemalt www.astri.ee/bjt