Liiv pole seks

Vallatlemine rannaliival on ülehinnatud ja võib lõppeda sellega, et liiv satub kohtadesse, kuhu see kindlasti sattuda ei tohiks. Jäta mõte Bondi-tüdruku moel rannal amelemisest fantaasiaks ja ava hoopis kodu aknad, lase värskel õhul toas vabalt ringi liikuda, laota põrandale pehme rannarätik ja kujuta ette, et olete rannas! Veel parem, pane taustaks mängima mereäärsed helid... Kui sa aga ilmtingimata tahad seksi rannaliival oma teha-nimekirjast maha tõmmata, leidke privaatne paik ja võtke alla piisavalt suur lina!

Hüpake vette

Leidke privaatne järv või täitke tagahoovis olev kummibassein veega ja asuge paljalt sulistama. Kui oled häbelikum, võite oodata ära hämaramad õhtutunnid, aga tea, et vahelejäämise hirm on ekstra erutav. Vallatlege veidi aega vees ja seejärel suunduge kuivale maale tegevust jätkama.

Asendinipp: mässi oma jalad ümber kallima ja las tema pakub sulle piisavalt tuge.

Külm libesti vastu kuuma keha mõjub soojal suvepäeval ülivärskendavalt. Basseinis, mullivannis või duši all seksides on libesti hädavajalik, sest nii naljakalt kui see ka ei kõla, kuivatab vesi sind sealt alt.

NB! Pea meeles, et kondoomid ja vesi ei käi kokku!

Maiustage puuviljadega

Kõik teavad ju, kuidas mõjub üks mahlane ananass mehe spermale (räägitakse, et selle maitse paraneb märkimisväärselt), aga kas teadsid, et ka arbuus on teie seksielule kasulik, ergutades nabaalust vereringet? Asuge maiustama ja limpsige tilkuma kippuv puuviljamahl teineteise kehalt keelega ära!

Arvesta teistega!

Suviti toimub rohkesti suuri festivale ja muid vabaõhuüritusi. Austa inimesi enda ümber ja kui teil lähebki telgis liiga kuumaks, püüa mõnuoigeid tagasi hoida. Kui jagate telki veel kellegagi, pange kohe paika reeglid ja märguanded, millal mitte telki siseneda. Ükskõik kui hea su telgikaaslane sinu rahuldamisel on, teised ei taha sellest midagi teada. Hoidke end tagasi ka kontserti kuulates või festivalialal jalga puhates. Te ei taha ju olla kellegi Facebooki pilkefoto peategelasteks kui “rõve amelev paarike”.

Suvekodus

Linnast välja puhkama minnes lõõgastud paremini ja oled paremas tujus. Lisaks on asukohavahetus parim võimalus armuellu särtsu tagasi tuua. See on suurepärane aeg leida endas üles noor plika ja kutsuda oma kaaslane mängima. Korraldage kuumal suvepäeval hoovis veesõda ainult teile kahele või peske koos autot. Jahutav vesi, sinu tuule käes lendlevad juuksed ja märg T-särk langemas su kurvidele pluss vallatlev tuju võrdub tõeliselt erutava mänguga! Ta ei näe sellist vaatepilti iga päev ja see mõjub talle kindlasti supererutavalt. P. S. Kui mängust saab midagi magusamat, tehke kindlaks, et teie naabreid ega naabrid teid häirima ei hakkaks.

Lisamõte: äkki on teil batuut või kiik, mida (ettevaatlikult!) ebasihtotstarbeliselt proovida?

Unusta aluspesu

Pane selga oma kõige ilusam seelik või kleidike ja “unusta” püksikud koju. Leia hetk, mil olete kahekesi või teiste tähelepanu on hajunud, ja juhata kallima käsi mööda oma reie sisekülge tema lemmikkohta. Oota reaktsiooni (garanteerime, ta üllatub!).

Puude vahele sahistama

Selles ei ole midagi hirmsat ega keerulist ning metsas seksimisega saavad hakkama isegi loomad. Kõige rohkem peaksid ehk muretsema teiste matkajate või marjuliste pärast, kes võivad sinuga samal ajal metsa sattuda. Mida rohkem riideid sul seljas on, seda parem, sest nii saate vahele jäädes teeselda, et miilustasite niisama puu najal.

Asendinipp: toetu vastu puud, näoga partneri poole. Tõsta üks jalg ja keera see ümber tema keha. Las tema hoolitseb tasakaalu eest. Lisaboonusena saad ka jalgadele suurepärase trenni!

Oled vallaline? Suudle aktsendiga kutti!

Suviti on linnad turiste täis, seega isegi juhul, kui sa ei suundu lõunamaa päikese alla, on võimalus aktsendiga võõramaa komput kohata kordi suurem kui sombusel ajal. Kas prantslased või norrakad suudlevad teisiti kui “tuimad” eesti mehed? Uuri välja!

Täismahus artikkel ilmus esmakordselt Anne & Stiili 2016. aasta juuninumbris.

Jaga
Kommentaarid