Hingan, järelikult elan. Kas ikka alati on nii? Kuigi paikapandud mustrid annavad kindlust ja turvatunnet, võivad need üks hetk tiivustada ka rahulolematust: ma tammun paigal, kuid tahaks enamat. Seiklust, elamusi, mõnusat ärevust – nagu oleks armunud!

Tihtipeale võib aga tundmatus hirmutada, nagu pime mets või kuri koer. Äkki saan kõrvetada? Aga äkki läheb hoopis hästi ja lendad kõrgelt? Need kaks naist julgesid riskida: nad on iseenda elu muutjad.

Pilvepiiri lummuses

Gete Tammann (28) on endine ajakirjanik, kes otsustas kolm aastat tagasi teha elus 180kraadise kannapöörde. “Mulle näis, et seisan paigal. Kui proovisin tööd vahetada ja edasi minna, siis see ei õnnestunud,” meenutab Gete.

Talle meeldib uskuda, et universum toetab ja juhatab vaikselt selles suunas, mis meile parajasti õige ja vajalik on. Raske otsus jätta senine elu oli praegusest vaatevinklist vaid parema tuleviku väetis. “Sisuliselt on alati kaks valikut: kas elada hirmus ja rahulolematuna või anda endale võimalus avastada oma potentsiaali ja tõeliselt elada.”

Edasi lugemiseks: