2. Lady Gaga kandmas üht säärt paljastavat hõbedast Celine by Hedi Slimane'i õhtukleiti ja Tiffany ehteid.

3. Anna Kendrick kandmas roosat Ralph And Russo sulelist kleiti, mis oli üle kuhjatud sillerdavate kivikestega, aidates tema figuuri rõhutada.

4. Miley Cyrus tõestas, et ka pükskostüümid võivad olla seksikad, kandes Mugleri musta komplekti ilma särgita.

5. Michelle Obama sillerdas imelises spetsiaalselt talle valmistatud Sachin & Babi kostüümis, mis sobib igale pidulikule sündmusele.

6. Halle Bailey ja Chloe Bailey, kes moodustavad muusikalise duo Chloe x Halle on end tõestanud tõeliste fashionista'dena. Grammyde jagamisel kandsid nad omavahel harmorneeruvat mustvalget kombot.

7. Dua Lipa hõbedane Versace õhtukleit vajas samuti punasel vaibal liikumiseks assistendi abi, aga oli see-eest tõeline glamuuri musternäidis.

8. USA kantrilaulja ja helilooja Kacey Musgraves puudriroosas Valentino loomingus, mis paljastab õlad ja rõhutab naiselikult pihta.

9. Janelle Monae tõeliselt julges Jean Paul Gaultier loomingus, mis on ühtaegu raju, aga samas ülimalt stiilne, üllatades põnevate detailide ja läbimõeldud aksessuaaridega.

10. Jennifer Lopez kivikeste ja tikanditega Ralph & Russo õhtukleidis, mida täiendas laia äärega kaabu. Mitte kõik ei kanna sellist komplekti välja!