Tasakaal võiks säilida ka üldpildis. Liiga sätitud või lohakas välimus pole samuti hea. Näiteks kui kannad liibuvat ja viisakat kontoristiilis kleidikest, vali sinna juurde madalad tanksaapad, nooruslik vöökott või pungiliku/sportliku ilmega tagi. Kui kannad lendlevat romantilist kleiti, lisa terake rangust šiki jaki ja vööga ning vali jalanõudeks valged tennised. Kaunis pits teeb välimuse naiselikumaks, kuid tasanda seda näiteks viigipükste või nahast seelikuga. Ka nahk- või teksatagi annab välimusele kergelt muretu ilme.

Kui närv on pisut sees ja kodus kombineerida ei jõua, on alati abiks väike figuuri rõhutav must kleit, mugav pükstükk või naiselik hõlmikkleit. Värvi huuled kaunilt korallitooni või mahedalt roosaks ning nägu ja riietus hakkab pärast pikka päeva lausa elama!

Kõige tähtsam on tunda end kohtingul iseendana. Kui erkpunane või leopardimustriline kleit võib mõne mehe jaoks tunduda ehmatav, aga see on kandja igapäevane stiil ja peegeldab tema olemust, siis ei maksa sellest hoolida. Vahel tasub jääda truuks lemmikpluusile või teksadele, milles tunned end kõige mugavamalt ja kindlamalt.