Naised on naised ja mehed on mehed.


Selle paari stiili puhul tuleb eriti välja traditsioonilise naiselikkuse ja mehelikkuse kontrast. Unenäoliselt kaunis ja õrn kleit oli kogu vastuvõtu kontekstis seekord üsna ainulaadne.

Ardo Hansson koos kaaslasega

Klassikaga otse kümnesse

No küll see klassikaline punane-valge-must kombinatsioon töötab ikka suurepäraselt. Sellel paaril on iga detail perfektselt paigas ning kiita tuleb ka naise kaelaehte valikut.

Hendrik Toompere Jr koos abikaasaga
Muretu meel


Selle paari juures võlub meid nooruslikkus, lihtsus ja muretus, mis paistab silma nii inimeste nägudes kui ka võltsglamuurist vabas riietuses.

Tanel Toom koos Maia Vahtramäega
Tähelepanu keskpunktis


Me ei pidanud õhtu ühes oodatuimas paaris pettuma. Maia suursuguse lõikega, kuid tagasihoidlikku värvi kleit mõjub väärikalt ja stiilselt.

Marianne Mikko kaaslasega
Tants kingapaelte ümber


Fotoseina ääres üksteisele võimalikult lähedale pugemine on armas mõte, kuid stiilipunktid saab Marianne tõeliselt diivaliku siiditaftist kleidi ning tema kaaslane õigesti valitud kingapaelte eest.

Erki Pärnoja koos Anna Pärnojaga
Luikede järv


See graatsiline paar oleks välimuse poolest vabalt võinud samal õhtul osa võtta ka Oscarite gaalast. Anna musta luigelikku välimust rõhutab ka põnev soeng.

Andrus Ansip koos Anu Ansipiga
Kommisadu


Kommiselt kevadine värvikombinatsioon on esimene asi, mis Anu riietust lähemalt uurima kutsub. Edasi detailidesse laskudes - kas need pole mitte selleaastase balli kõige ägedamad ja julgemad ehted!

Evelin Võigemast koos tütre Loviisega
Hõbevalge


Tundub, et tütar Loviise on pärinud ema stiilse maitse ja armastuse minimalismi vastu. Ja see on väga väga hea.

Toomas Hendrik Ilves koos Ievaga
Armastust tuleb näidata


Kui muidu oli Ieva kleit võrreldes paljude teiste daamidega siiski tagasihoidlik, siis seda ei saa ütleda paarikese käitumise kohta fotoseina ääres.

Heidy Purga koos Jaanus Rohumaaga
Julgus ja klassika käsikäes


Heidy katsetab igal aastal uudsete kangaste ja lõigetega, kuid Jaanus hoiab juba aastaid tema seljataguse kindlana ajatus frakis.