"Noh, ma võiksin sind ju aidata," ütlesin kulmu kergitades, mis pidi talle ja ülejäänutele seltskonnas viitama, et mu kommentaar oli mõeldud lihtsalt naljana. Sain vastuseks flirtiva naeru ja Kate'i tähelepanu pöördus tagasi külaliste veiniklaaside täitmisele. Nii et võib ette kujutada mu üllatust kui 24 tunni pärast sain temalt sõnumi, kus seisis: "Olen su pakkumisele mõelnud. Kui mõtlesid seda tõsiselt, võtaksin selle vastu."

Nii elevil kui ma ka polnud, tuli üks kriitiline asi siiski enne ära lahendada: saada Leila õnnistus. Leila oli Kate'i peretuttav ja juba viimased 18 kuud oli ta olnud ka minu abikaasa.

Peaksin vist ära mainima, et mina ja Leila olime mittemonogaamses suhtes, ehkki me kumbki polnud selles suhtes midagi väga ette võtnud. Piirid olid küll lahtised, kuid omavahel arutamata ja ebaselged. Samal õhtul võtsin meie avatud suhte "avamise" seega teemaks.

"Kas teadsid, et Kate pole juba ligi aasta aega seksinud?" ütlesin Leilale, kes polnud möödunud peost osa saanud.

"Vau, see on pikk aeg," tõdes Leila.

"Eksole?" jätkasin. "Nii et... Ma mõtlesin, et mida sa arvaksid sellest kui ma aitaksin tal seda sügelust sügada?"

"Mõtled temaga seksida?" küsis Leila. "Kate'iga? Oh, ma ei tea... "

"Ole nüüd, miks mitte?" küsisin vastu. "Kuule, ta ju teab, et olen sinu järele hull. Ma olen ohutu. See oleks rohkem nagu sõbra juures ööbimine."

"Kui välja arvata kogu see seks," lisas Leila. Aga nüüdseks ta naeratas, ideest huvitatud ja ehk isegi elevil.

"Arvan, et see oleks kena asi, mida sõbra heaks teha," viitasin, et võiksime aidata Kate'il tema mojo tagasi saada.

Järgmise kahe päeva vältel arutlesime olukorra plusse ja miinuseid ning lõpuks andis Leila oma nõusoleku, sest ta teadis, et Kate ei ole karvavõrdki pahatahtlik inimene ning seega ei tundnud Leila end kogu ideest ähvardatuna. Leilale meeldis ka sõnum, mille see meie suhte kohta saatis. "Paindlikku suhet on palju raskem murda," ütles ta.

Ma ei raisanud Kate'ile teatamisega aega ja ta oli väga rõõmus. Nii rõõmus, et tundsin vajadust talle meelde tuletada, et see olen kõigest mina, kellega ta öö veedab, mitte Idris Elba. Samas, 11 kuud on tõesti väga pikk aeg...

Kate pani meie kohtumise endale kalendrisse ja kui uurisin kaks päeva enne, kas ta on ideest veel huvitatud, sain vastuseks: "Nalja teed? Suudan vaevu sellele mitte mõelda!" Tõtt-öelda oli ta nii huvitatud, et planeeris kogu õhtu, mis pidi sisaldama kokteile, õhtusööki ja strippklubi külastust enne suurt finaali tema juures. Olin ise kujutlenud midagi kodusemat, aga see oli tema õhtu ja tema valik.

Kui Kate veidigi meie plaanide pärast närveeris, varjas ta seda igatahes suurepäraselt kui talle järele läksin. Läksime trendikasse naabruskonna baari, kus Kate jutustas mulle meestest, kellega on kohtamas käinud ja kes ühel või teisel põhjusel polnud temaga voodisse jõudnud. Pärast õhtusööki ja pooletunnist teesklemist, et mulle meeldib strippklubis sama palju kui talle, võtsime suuna Kate'i korterisse.

Liftis lasus meie kohale vaikus. Pidin hakkama ehitama silda lihtsa jutuajamise ja meie eesmärgi vahele ning meil kummalgi polnud aimugi, kas meil on piisavalt omavahelist keemiat, et kõik toimiks. Kate juba piidles mind oma tuka alt, kui talle sammu lähemale astusin ja käe ta vöökohale asetasin. Siis me suudlesime.

Niipea kui me korterisse jõudsime, vallandus Kate'is ligi aasta kasvanud iha. Ta küünistas mu selga, hammustas mu kõrvalesti ja ta siivutud sõnad täitsid kogu ruumi. Mitte just stiil, millega harjunud olin. Lõpuks oli Kate piisavalt auru välja lasknud, et leidsime omavahelise tasakaalu ja meie kohati piinlik, kohati tobe, kuid üleüldiselt tore õhtu venis hommikutundideni.

Järgmisel hommikul andis Kate mulle mu abikaasa jaoks kaardi, mis tegi olukorra justkui ametlikuks. Ta oli vaid laenanud midagi, mis kuulub Leilale ja tagastas selle nüüd igaveseks.

"Noh?" küsis Leila kui tagasi koju jõudsin. Kuna teadsin, et ta ei soovi teada detaile, ütlesin lihtsalt, et meil oli tore ja mul on hea meel tagasi kodus olla. Embasin teda. Ma ei suutnud uskuda, et olen abielus kellegagi, kes midagi sellist lubas ja saan vaid loota, et oskan ise olla sama helde ja mõistev, kui on tema kord mõnele seksuaalsele seiklusretkele minna.

Allikas: cosmopolitan.co.uk