Päevitusrandid

„Ma ei saa isegi aru, mis täpsemalt peitub nendes päikesesuudeldud rantides, mis mehed kihama panevad, kuid nendes värvide kontrastides tõesti on midagi. Tundub, et inimesed on tõepoolest atraktiivsemad, kui nad on päevitunud,“ ütleb Kyle C., 29

Trenniriided

Ükskõik, kas sa tuled just jõusaalist tagasi või oled mugavad trenniriided selga tõmmanud, et toidupoodi minna, siis on see kombinatsioon aktiivsest eluviisist ja seksikusest, mis meestele tõeliselt mõjub.

Prillid

„Tõenäoliselt peitub tegelik põhjus selles, et need muudavad välimuse akadeemilisemaks, kuid olgem ausad, üks ilus paar prille lihtsalt muudavad naise näo huvitavamaks,“ sõnab Josef G., 28

Pesapallimüts

Olgem ausad, kutid jumaldavad oma lemmikut sporditiimi. Seega, mis saaks olla veel seksikam, kui kanda pesapallimütsi, mis üsna suure tõenäosusega näeb sinu peas välja tunduvalt seksikam kui mõne vanamehe peas pesapalliväljakul? Rohkem sõnu polegi vaja.

Hea grammatika

Me ei tahaks nüüd küll grammatikapolitsei olla, kuid põhiliste õigekirjareeglite tundmine tõepoolest paistab välja. „Kui kellegi grammatika on väga halb, siis ma lihtsalt ei suuda neid tõsiselt võtta ning pigem ärritun,“ ütleb Alex Z., 28

See laul, mis on tema jaoks tõeliselt nostalgiline, kuna see mängis just siis kui ta auto tagaistmel esimest korda orgasmi sai

Kõigil on olemas see laul (või laulud) mis neis seksiisu tekitavad. Võib-olla on tegemist pulseeriva tehnohitiga või seksikana tunduva rokihitiga või lauluga, mis kõlas tema elu parima seksi ajal.

Sinu parfüüm

Kas teadsid, et lõhn on kõige tugevam meel, mis on mäluga seotud? Lisaks on parfüüm juba loodud olema atraktiivne. Kui keegi kõnnib mööda, lõhnates nagu tema partner või endine kaaslane, mõtleb mees kindlasti, miks see inimene talle ühtäkki nii palju korda läheb.

Ta märkab peeglis vaatepilti oma alasti kehast ja mõistab, et ta näeb täna üsna hea välja

Olgem ausad, inimestele meeldib olla alasti. Kuigi sa ei pruugi seda tunnistada, siis oleme kindlad, et oled kunagi duši alla kõndinud, end peeglist märganud ja mõelnud: „Pole paha.“

Paari kõrvitsapiruka viilu, mõne maasika või austrite söömine

Need toidud on vaid mõned, mis tuntud afrodisiaakide hulka kuuluvad. Kuigi mitte kõik inimesed ei soovi oma kõrvitsapiruka kõrvale orgasmi, siis on ka temal tõenäoliselt toiduaine või kaks, mis seda kõige lihtsamini esile kutsuvad.

Kui sa paned selga punase kleidi

Jah, põhjusega on kõik Valentinipäevaga seotud esemed punast värvi. Uuringud on tõestanud, et just punast värvi seostatakse kirega kõige enam. Seega järgmisel korral, kui püüad kedagi võrgutada, pane selga punane kleit.

Kõdisõda, kui olete pühapäeva hommikul veel mõlemad voodis

Tehniliselt rääkides on kõdistamise puhul tegemist isegi fetišiga, kuid see on äärmiselt laialt levinud. Partnerite vaheline kõdistamine nimelt tõstab tõestatult mõlemapoolset seksiisu.

Kui sa sügad tema selga

See on teaduslikult tõestatud, et mõnede meeste puhul tõstab selja sügamine nende kehas õnnehormooni ja suurendab seksiisu.

Värskete ja puhaste linadega voodisse minemine

Kui sa jumaldad värskelt vahetatud linadega voodisse minekut, ei ole sa selles üksi. Hiljuti Suurbritannias läbiviidud uuringu kohaselt on nii meeste kui ka naiste jaoks just puhas voodipesu tõeline seksiisu tekitaja. See võib isegi selgitada hotelliseksi atraktiivsust.

Hirm

Jah, hirmuseks on täiesti reaalne asi. Seda toetavad ka teaduslikud uuringud (aitäh, teadus!), kuid teadaolevalt ei tekita hirm seksiks tuju sellisel viisil nagu ülejäänud faktorid selles nimekirjas. Teadlaste sõnul on tegemist pigem emotsioonide ja keha reaktsioonide segadusega. Hirmul ja erutusel on nimelt teatud sarnased elemendid (hingamisraskused, kõrgenenud vererõhk). Sa kardad, kuid aju võib arvata, et tegemist on hoopis seksuaalse olukorraga.

Kui sa paned hommikul tema särgi selga

Naises, kes kannab oma partneri t-särki, on midagi väga seksikat. See ei tundu küll loogiline, et kaunis naine, kes kannab mehe riideid mõjub kirele sütitavalt, kuid pole midagi parata.

Kui sa oskad kitarri mängida

Muusikud on seksikad. See on fakt. Seega siinkohal läheb arvesse ükskõik, missugune instrument – võib-olla akordion välja arvata. Tegelikult, ka akordion võib kasuks tulla.

Kui sa suudad teda naerma panna

Hea huumorimeel on alati seksikas. Öeldakse, et parim eelmäng on naer, aga see pole tõsi. Parim eelmäng on oraalseks.

Enesekindlus

Pole just palju asju, mis on seksikamad kui naine, kes astub ruumi ja domineerib seda hetkega. Avatud ja enesekindel isiksus mõjub meestele kui magnet.

Lõbusad vestlused

Kutsu seda täiesti uuel tasemel flirtimiseks või verbaalseks võistluseks, aga hea vestlus on alati seksikas.

Kui oled oma hobide osas väga, väga, väga suur nohik

„Nohik“ ei ole lihtsalt üks viis, kuidas öelda, et oled justkui niivõrd kirglik, et see muutub piinlikuks. Ei, nohik ei tähendab alati seda äärmiselt stereotüüpilist kutti, kes jumaldab videomänge või Star Warsi. Kui oled millegi suhtes kirglik, – ükskõik, mille – siis see on lihtsalt seksikas.

Allikas: Cosmopolitan US