Näotoodetest on uudiseks nahatooni ühtlustaja näole Beauty Blur Skin Tone Optimiser, mis on nii niisutav praimer kui ka naha viimistleja üheaegselt. Õrn ja läbikumav toon katab, korrigeerib ja lisab loomulikku sära parima nahatooni saavutamiseks. Võib kasutada oma ilurutiini osana või eraldiseisvalt loomuliku, särava jume saavutamiseks.

Kolmandaks uudistooteks, selle suve hitiks, saab kindlasti Isperuunistav nahatooni ühtlustav CC-kreem Beauty Blur Sunless Glow Self Tanning Skin Tone Optimising CC Cream. Isepruunistav ja nahka ühtlustav praimer, mis annab nahale koheselt jumeka sära ning pikemalt püsiva jume. See nahatooni ühtlustaja ja HD praimer koheselt parandab ja täiustab teie jumet. Isepruunistav päevitus kujuneb 4-8 tunni jooksul, jättes kauni päikselise päevituse, mis kestab keskmiselt kuni 7 päeva.

Tooted ei sisalda eeterlikke õlisid, parabeene, alkoholi ega parfüüme ja nende valmistamisel on kasutatud unikaalset Odour remove tehnoloogiat, mis eemaldab isepruunistavatele kreemidele iseloomuliku lõhna. Tooted sobivad kasutamiseks ka lapseootel naistele.