Näitlejannadest õhtujuhid nägid välja tõeliselt võrratud heledates litritega üle kuhjatud Tallinn Dollsi õhtukleitides, mis nende kaunid jalad paljastasid. Merle õhtukleiti täiendavad Goldtime'i rikkalike vääriskividega kaunistatud ehted, mille väärtus ulatub tuhandetesse eurodesse. Ülle särab Swarovski kõige uuemast ja pidulikumast kollektsioonist pärit kõrvarõngastega.

2. Reet Linna

Legendaarne saatejuht (vasakul) näitas stiili tõeliselt ägedas värvikas komplektis, mis mõjus ballikleitide seas värskelt ja nooruslikult.

3. Susan Luitsalu

Kirjanik juba teab, kuidas oma ilu rõhutada. Must sametist pükstükk näeb tema seljas välja tõeliselt luksuslik.

4. Piret Laos

"Õhtu" saatejuht kandis Pohjanheimo tikanditega jakki, valget pikka tuunikat ning musti pükse – komplekt mõjub ülistiilselt, nooruslikult ning moodsalt.

5. Anna Pihl

"Pealtnägija" kaunis ajakirjanik kandis galal tema figuuri ja naiselikkust rõhutavat Diana Arno litritega ehitud õhtukleiti.

6. Brigitte Susanne Hunt

Power FMi raadiohääl nägi Liina Steini glamuurses loomingus välja tõeline Hollywoodi diiva!

7. Aili Sture

Sky Plusi kaunis raadiohääl kandis imekaunist Dresshouse'i kleiti, mis vahvalt ka tema sinise juuksevärviga kokku mängis.

8. Polina Mattisen

Särav eratreener näeb vägev välja nii spordiretuusides kui galakleidis! Tema beež valik oli tõeline pilgupüüdja, olles justkui otse Hollywoodi punaselt vaibalt pärit.

9. Ingrid Teesalu

TV3 uudiste saatejuht Ingrid Teesalu kandis veebipoest soetatud õrnroosat kleiti, mis tõi galale pisut kuninglikku meeleolu.

10. Tuuli Rand

Lauljatar Tuuli Rand (vasakult teine) kandis Asosest tellitud narmaste ja tikanditega kleiti, mis tema kauni jumega ideaalselt kokku mängis ja põhjamaist ilu rõhutas.

Vaata galeriist, kes veel oma kauni stiiliga galal särasid: