Valged tennised. Hind: 29,95 €

Loomulikult võid pidulikuma sündmuse puhuks valida elegantsed kontsakingad, kuid katseta julgelt ka tossupaariga. Kõrgema kontsa puhul pea meeles - mida laiem konts, seda mugavam king.

Sandaalid. Hind: 85 €


Ära unusta enda rolli
Koolilõpetamisel on kõige olulisem lõpetaja, pulmas loomulikult pruutpaar. Sul on kindlasti kapis see üks kleit või kostüüm, mille kandmist sa oled pikalt oodanud. Kuid kui see hakkab konkureerima peo kõige tähtsama inimese või paari välimusega, siis jäägu see riidevalik järgmist sündmust ootama.

Täpiline kleit. Hind: 298,95 €

Näiteks ei ole pulmas soovituslik kanda heleroosat, sest teatud valguses võib see tunduda hoopis valge ja selle värvitooni kandmist peetakse sobimatuks ja pruudiga tahtlikuks konkureerimiseks. Vali selle asemel mõni julgem ja erksam värv – fuksiaroosa, punane või mõni julgem trükimuster. Näiteks täpid on praegu taas moepildis.

Lihtne bleiser 29,95 ja pahkluuni ulatuvad püksid 19,95

Osta midagi, mida kannad rohkem kui korra
Meil kõigil on garderoobis riideid, mida oleme kandnud ainult korra või veel hullem - millel on isegi hinnasilt veel küljes. Kui vajad mõne ürituse jaoks midagi uut, siis eelista pükstükke ja disainülikondi. Neid saad hiljem kanda ka näiteks töökohtumistel.

Kõrvarõngad. Hind: 7,99 €

Eksperimenteeri ja loo vaheldust ka aksessuaaridega. Lisa välimusele omapära erksatest toonides jalanõude või käekotiga ja detailirohkete ehetega.

Kõrtest valmistatud õlakott. Hind: 24,99 €