Vähem on rohkem ehk kapselgarderoobi võlud
Viimasel ajal on üsna palju räägitud kapselgarderoobist ja seda igati põhjendatult. Kapselgarderoobi mõte on selles, et sul võiks olla kümmekond baasriideeset, mis lähtuvad sinu isiklikust stiilist, on ajatud ehk ei lähe moest välja, ning mida on omavahel lihtne kombineerida.

Põhigarderoobi kuulugu võimalikult kvaliteetsed riided
Proovi luua kapselgarderoob võimalikult kvaliteetsetest riideesemetest. Esmapilgul võib see tunduda suure väljaminekuna, kuid kui tegemist on sinu põhikollektsiooni kuuluva rõiva või aksessuaariga, mida saad kergelt kombineerida teiste asjadega ja sageli kanda, on tegemist väärt investeeringuga.

Kvaliteetsed riided näevad üldiselt kenad välja ka pärast rohkeid pesukordi, ei tule kergelt õmblustest lahti ega muuda kuju, mistõttu saad neid kasutada pikema aja vältel ja läbi selle vähendada arutut ületarbimist. Osta pigem vähem, kuid kvaliteetseid asju.

Allahindlustel säilita niiöelda kaine mõistus
Ma ei soovita allahindluste ajal hulluda ega kuhjata kokku võimalikult palju asju, vaid vastupidi. Mõtle läbi, mida sul tegelikult vaja on. Kasulik soovitus on otsida allahindlustelt just kallima hinnaklassi tooteid, mida oled ehk mõnda aega silmanud ning mis soodusperioodil annavad märkimisväärse hinnavõidu. Näiteks praegu on käimas suured hooaja allahindlused, kus soodustused küündivad ka meil siin Eestis tavapärase -20%-30% asemel -50-70%.

Klassikale lisa värskust mõne hooajalise trendiesemega
Selleks, et elule värvi anda, täienda aeg-ajalt oma garderoobi mõne trendika rõiva või aksessuaariga. Võibolla on selleks mõni viimase hooaja moest lähtuv riideese või uus käekott. Vahel piisab vaid ühest uuest tulijast garderoobis, et lisada värskust ja end särama lüüa.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid