Urolaania, urofiilia, veesport ja kuldne vihm – kõik nimetused viitavad täpselt samale asjale. Uriinile ning sellega seostuvale seksuaalsele naudingule. Tavalise inimese jaoks seostub pissimine heal juhul kergendustunde ja lapsemähkmetega ning halval juhul ebameeldiva lõhna ja teepervel magava purupurjus joomariga.

Siiski on meie seas ka neid, keda erutab ootamatust püksimärgamisest punastav isik ja ka neid, kes meelega tahavad ümbritsevaid täiskusemisega šokeerida. On neid, keda võlub värske kuse lõhn, värv ja tekstuur ning nad unistavad sellest, et ta kaaslane nende peale või suhu end tühjendaks. On neid, kelle meelest on ülimaks läheduse tõestuseks vabadus end õigel hetkel täielikult vabaks lasta ning vallanduvatest kehamahladest mitte ehmatada. 

Sado-masoliku hõnguga on soov partneri alanduse kinnitamiseks tema häbenev-piinlevat pissihäda kinnihoidmist pealt vaadata või unistada sellest, et too oma võimu kinnituseks sulle peale laseb. Mõni langeb allatehes taas lapsepõlve ning hindab asja juures just seda aspekti. Teise meelest on vargsi põõsas kükitav vaatepilt oma varjatuses lihtsalt esteetiliselt nauditav.

Uriininautlemise taustalood