Nolan mässab kanalis, Stallone filmis on minut aega Tallinnas toimuvat tege­vust. “Homeland”, mis on üks mu lemmik­­seriaale, otsib Eestist nais­näitlejaid. Lausa kahte! Swank käis kunagi Tallinnas ja nimetas oma kassi meie pealinna järgi. Lisaks veel Walker, kes filmis siin oma muusikavideo.
Kui tuli välja, et Nolan Eestisse tuleb, ei suutnud ma seda uskuda. Samas on meil väga huvitavaid kohti, kus saaks palju põnevat filmida, ja hiljuti selgus, et võtted käivadki eri kohtades. Kuulsin ja lugesin, kuidas Kõlvart tahtis juba kogu plaani ära rikkuda. Ilmselt tegi ta õigesti, kui näitas, et päris nii Eestis asjad ei käi – meie anname teile võtmed kätte, teie tulete ja teete ning kui lõpetanud olete, panete ukse kinni. Teie tulete ja teete hoopis nii, nagu meie lubame, ja tundub, et kõik saavad hakkama. Oluline on siiski, et me teisi ära ei ehmataks ja et nad taekwondo-meest kartma ei hakkaks. Et siia tuldaks veel.
Sõitsin minagi ükspäev kanalist üle. Läbi ei saa ju sõita, vaid ainult sildadest üle. Neoonroheliste lipukestega mehi oli näha nii kaugele, kui silm seletas. Ägedad rohelised prožektorid olid ka, jäin silla peal seisma ja jälgisin kohe huviga toimuvat – kuidas mustades riietes töötajad raadiosidevahenditesse rääkisid ja kuidas korraga olid kõik neoonasjad vaateväljast kadunud. Järelikult hakati filmima. Väga põnev. Tahtsin räigelt ka ise minna massistseenidesse mängima, aga kuupäevad ei sobinud... Niisiis mõtlesin välja, et tänutäheks võiks mõned tänavad ja kohad ümber nimetada meie kuulsate külaliste järgi.