Eestimaa kaunis ja puhas loodus on minu jaoks lõputu inspiratsiooniallikas. Meie juured on ju tegelikult maal ja looduses, kuigi tänapäeva kiires elutempos on paljudele linnast välja loodusesse minek sageli luksuseks muutunud. Tahan kollektsiooniga teha kummarduse meie loodusele ja disaini jätkusuutlikkusele ning kutsuda inimesi üles pigem tarbima vähem, aga kvaliteetsemat ja seega ka kestvamat moedisaini, mida saab kanda aastaid ning mis ühtlasi on nii keskkonnahoidlik, sõbralik meie kehale kui ka näeb hea välja,” rääkis Oksana Tandit.

Kõrgkvaliteetsed, naturaalsed ja vastupidavad kangad juubelikollektsiooniks saabuvad Londoni kuulsalt Savile Rowlt. Muuhulgas näeme kollektsioonis pehmet ja nahasõbralikku puuvillast sametit ja velvetit, soojust reguleerivat merinolamba villa, siidiselt läikivat kašmiirvilla, hingavat siidi ja nahka.

Etendusele on saadaval piiratud hulgal eksklusiivseid pääsmeid, mida saab omandada Piletilevist.

Oksana Tandit on moeloojana tegutsenud üle kümne aasta. Esimese suurema tuntuse tõi talle 2004. aasta Supernova konkursi võit, neli aastat hiljem, 2008. aastal, järgnes sellele juba Kuldnõela nominatsioon. 2010 . aastal registreeris Oksana omanimelise kaubamärgi.

Oksana loomingu selged siluetid ja detailide rõhutamise oskus võluvad kliente nii meil kui piiritaga. Tema looming on stiilipuhas modernne klassika, mis kandja garderoobi võib jääda kaunistama aastaid. Igal aastal presenteerib Oksana kahte kollektsiooni, ühendades sageli oma etendustesse kauneid kunste. Kollektsioonid valmivad kvaliteetsetest itaalia, prantsuse ja inglise kangastest, peenvillast kashmiiri ja siidini. Oma loomingus, nii nagu ka elus, juhindub disainer põhimõttest jääda alati endale truuks.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid