Tugevda! Tihedamate ja pike­mate ripsmete saamiseks proovi ka seerumit, mis tugev­dab ja stimuleerib ripsme­kasvu.

ripsmete murdumist ja tagada loomulikum mulje, tuleks neid koolutada kolmes etapis: juure juurest, keskelt ja otstest. Eriti efektse väljanägemise jaoks korda tegevust.

Kasuta primer’it. Jumestuskreemi alla soovitatakse kanda meigi­alus­kreemi, et tulemus oleks püsivam ja ühtlasem. See reegel kehtib ka ripsmete puhul. Primer muudab rips­med lopsakamaks ja hooldab neid samal ajal. Soovid eriti lopsakat ripsmekaart? Lisa veel mõned kihid!

Vali õige tušš. Tahad ripsmetele juurde pikkust, volüümi või siis mõlemat? Vali ripsmetušš alati eesmärgist lähtuvalt. Jälgida tuleks ka ripsmetuši harja – lühikeste ripsmete puhul võiks kasutada väiksema harjaga tušši, sest nii pääsed paremini ligi ka kõige pisematele karvakestele ja jätad laud puhtaks.
Proovi! Kui veekindel ripsmetušš pole eelisvalikus, proovi sooja veega eemal­datavaid, mis annavad sama kindla tulemuse.

Ei mingit määrdumist. Ripsmetušš võib päeva jooksul kuluda, tagajärjeks soovimatud laigud silmade ümber. Selle vältimiseks soovitan kanda ripsmeotstesse veekindlat ripsmetušši, mis takistab määrdumist.

Fotod: tootjad

1. ALUS-RIPSMETUŠŠ 31.99 Givenchy Base Mascara Perfecto

2. RIPSMETUŠŠ 38.99 Sensai Lash Volumizer 38 ºC

3. RIPSME-KOOLUTAJA 30.99 Shiseido

4. RIPSMETE KASVU SOODUSTAV SEERUM 24.99 Placent Activ Milano

5. VEEKINDEL RIPSMETUŠŠ 39.99 Giorgio Armani Eyes To Kill

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid