Lauljanna Tuuli Rand tõmbab tähelepanu säravate võrkpükste ja moeka läbipaistva käekotiga, mille küljes on sel sügisel eriti populaarne suurte ahelatega keti plastikust imitatsioon. Moeajakirjanik Aljona Eesmaa teab, et nahk on sel sügisel teemaks - mida rohkem, seda uhkem!

2. Karolin Kuusik

Anne & Stiili moetoimetaja Karolin Kuusik on teinud valiku musta värvi klassika kasuks, mis töötab alati. Lihtsale ja elegantsele komplektile annab särtsu erkroosa käekott ja õrnalt punane huul.

3. Merit Boeijkens


Stilist Merit Boeijkens näitab, et kullasära ei ole kunagi liiast! Kõrge säärega kuldsed saapad, kuldsete litritega kleit ja sinna juurde kombineeritud harmoneeruvates toonides ussimustriga kõhukott moodustavad suure algustähega moeka komplekti.

4. Anu Saagim


Jätkame säralainel - ka hõbedasära pole kunagi liiast! Seltskonnastaar Anu Saagimi komplekt koosneb eriilmelise hõbedasäraga pluusist, seelikuosast, elegantsest vöökotist ja tõelistest hõbedakarva tuhkatriinu kingadest. Väikese värvisärtsu lisavad erkpunased küüned ja pilku tõmbab kaunis peaehe.

5. Katrin Pihela


Ilumessi peakorraldaja Katrin Pihela on oskuslikult sobitanud sügiseselt sügavad värvitoonid - kõrbeoranži, tumerohelise ja beeži. Vormid ja lõiked on lihtsad ja elegantsed ning moodustavad tõeliselt naiseliku komplekti.

6. Jana Hallas

Stilist ja laulutekstide autor Jana Hallas näitab, kuidas sportlikku ja šikki kombineerida. Retuusid, hõbedased saapad ja sportlik vöökott loovad naiseliku komplekti, kuid tõeliseks pilgupüüdjaks on kahtlemata Jana suuremad-kui-elu prillid.

7. Liisi Eesmaa


Moelooja Liisi Eesmaa on oskuslikult kombineerinud külma mündirohelise mantli sooja tooni oranži mütsi ja kleidiga. Lisaks tõmbavad pilku efektsed kõrvarõngad. Silm puhkab neid värve vaadates!

8. Kristjaana Mere

Blogija Kristjaana Mere kannab mustast sametist elegantset kleiti, mille juures on põnevaks detailiks narmastega alläär.

9. Keili Sükijainen


Telesaatejuht Keili Sükijainen on sügisevärvidele tõeliselt truu - bordoopunased huuled, käekott ja kõrge säärega saapad sobivad tumehalli kleidiga imehästi.

10. Marii Karell


Telesaatejuht Marii Karell on samuti oskuslikult kombineerinud sügisele omaseid sügavaid toone. Rikkalik bordookarva kleit ja öösinised saapad teevad teineteisele komplimendi.

11. Eve Hanson


Värske Hõbenõelda omanik Eve Hanson hindab vimkaga minimalismi. Disaineri riietes kohtuvad klassikalised värvid must ja valge suurte vormide ja lihtsate lõigetega.

12. Meisi Volt

Moevaldkonnas tegutsev Meisi Volt on valinud rohelise sära - ja see on täpselt sama võluv kui tema hõbedane ja kuldne sugulane. Külma rohelist tooni litritega komplekt moodustab Meisi juustega mõnusa kontrasti.

Vaata galeriist, kes veel fotoseina ees poseerisid: