Peale selle ühitatakse siin inseneriavastused esteetikaga – kuninglikus kunstikolledžis disaini õppinud ettevõtte asutaja on andnud suuna kogu Dysoni toodangu disainifilosoofiale. Pole juhus, et Dysoni seadmeid iseloomustab industriaalse koloriidiga minimalistlik, silma paitav moodne stiil.

Tutvuge Dysoni ametlike müügikohtadega SIIN!

Mitmekesine tootevalik – ilust puhta õhuni

Ehkki tootja visiitkaardiks peetakse juhtmevabu tolmuimejaid, leiab Dysoni nime üha sagedamini nii tervislike juukse- kui ka õhuhooldusseadmete ja kätekuivatite turult. Kõik Dysoni tootegrupid kinnitavad oma valdkonnas kanda tänu erilistele omadustele. Näiteks kolme eri kujundusega kätekuivatite Dyson Airblade™ käituskulud on muude kätekuivatitega võrreldes kuni 86 protsenti madalamad, kuivatus on vaiksem ja selleks kulub vaid 10–14 sekundit, pealegi on seadmetesse integreeritud HEPA-filtrid, mis puhastavad puhutavat õhku.

Juuksesõbralikumale hooldusele orienteeritud tootesarja kuuluvad föön Dyson Supersonic™ ja modelleerimisseade Dyson Airwrap™. Mõlemat iseloomustavad märkimisväärselt madalam kuumus (võrreldes turu alternatiividega), võimas mootor ja läbi mõeldud juuksevormimisstrateegiad, kus kuumus on asendatud õhuringlusega.

Dysoni õhuhooldusseadmetel (niisutitel, ventilaatoritel ja soojapuhuritel) on ainulaadne akustiline konstruktsioon (need töötavad väga vaikselt) ning kliimakontroll, need on maksimaalselt hügieenilised (erinevalt muust turul pakutavast) ja jaotavad õhuvoolu ruumis mugavalt. Nendel seadmetel on mitu funktsiooni: niisutamine ja jahutus, soojendamine ja jahutus jms.

Dyson arendab aktiivselt ka äriklientidele pakutavaid lahendusi. Mõeldes avalikule linnaruumile, kus olmeseadmeid kasutab suurem hulk inimesi, otsib ettevõte lahendusi ja pakub tehnoloogiaid, mis võimaldavad vähendada energiakulu, tagada jätkusuutlikkuse ning pikaajalise efektiivsuse, säästa aega ja muuta avaliku olme meeldivaks, esteetiliseks ning meeldejäävaks kogemuseks.

Juhtmevabade tolmuimejate pere on läbinud värskenduskuuri

Oma esimese meistriteose – ilma loodust saastavate ja meie rahakotti koormavate tolmukottideta tolmuimeja kallal töötas James Dyson viis aastat. Insener valmistas rohkem kui 5000 tolmuimeja prototüüpi, enne kui jõudis visioonile vastava tulemuseni. Luua suur hulk prototüüpe, katsetada neid mitmesugustes ebasoodsates tingimustes ja maksimumkoormusel ning uurida ühtaegu pikaajalist kasutusmõju inimesele ja majapidamisele – seesugune näeb tänapäeval välja iga uue Dysoni toote teekond. Ideest lõpptarbijani kulub palju aastaid tööd spetsiaalselt eri tootesektorite jaoks kohandatud laborites.

Tolmuimejat, millest algas Dysoni lugu, täiustatakse siiani. Juhtmevabade, silinder-, käsi-, vertikaal- ja robottolmuimejate kategooriasse jagunenud meeldiva, kerge ning kiire tolmuimemise tehnoloogia oli ja on senini üks ettevõtte tähtsamaid tegevusvaldkondi. Dysoni inseneride viimase aja ponnistused on olnud suunatud juhtmevaba tolmuimeja sarja Dyson V11™ uuendamisse, et mobiilse tolmuimemise kogemus võimalikult heaks muuta.

Tutvuge Dysoni ametlike müügikohtadega SIIN!

Dyson V11™ varasem tootepere astus ettevõtte juhtmevabade tolmuimejate tootevalikusse kõlavalt – tegu oli esimese nutitehnoloogiaga, mis kohandus automaatselt põrandakatte järgi, kogus tolmu kokku 99,97-protsendilise efektiivsusega ja oli märkimisväärselt võimsam kui turu alternatiivid. Ent Dysonile ei piisanud sellest – praegu on turule tulemas värskenduskuuri läbinud sari Dyson V11 Absolute Extra, mis vahetab ajapikku välja eelmise, 2019. aastal ilmavalgust näinud Dyson V11™ tootepere.

Tehtud korrektsioonide tulemus on 185–220 õhuvatti suurenenud maksimaalne imemisvõimsus ja seitsme elemendiga vahetatav liitiumioonaku. Nüüdsest saate ühe aku laadimise ajal teisega tolmuimeja töös hoida! Nõnda on maksimaalne imemisaeg tõusnud 120 minutini (ECO-režiimil kummagi akuga 60 minutit; aku laadimiseks kulub 4,5 tundi). Kasutada saab erinevaid töörežiime alates kiirrežiimist (BOOST), mis on loodud kuni viis minutit kestvaks intensiivseks kiirpuhastuseks ja milleks rakendub 220-õhuvatine imemisvõimsus, kuni ökonoomse režiimini (ECO), mis sobib suurte ruumide rahulikuks tunniajaseks puhastuseks (tegelik tööaeg varieerub vastavalt valitud režiimile ja otsakule). Režiimil MED saab optimaalse tolmuimemiskogemuse – sellega saab töötada piisavalt kaua (kuni 40 minutit) ja piisavalt suurel jõul. Automaatrežiimiga (AUTO, aktiveeritakse DLS-otsakuga) kohandub seade nutikalt põrandakatte järgi. Töörežiim, allesjäänud tööaeg, filtri seisundi meeldetuletused ja info ületäitumise kohta kuvatakse LCD-ekraanil.

Kõrgklassi mudelil Dyson V11 Absolute Extra Pro on kaasas ainulaadse disainiga autonoomne laadimisjaam, mida pole tahtmist pimedasse panipaika peita – tegu on valgetes ja hallides toonides stiilse aksessuaariga, millesse asetatuna saab tolmuimejast kaunis nüüdisaegne interjööridetail. Muide, nii selles kui ka tavapärases seina-laadimisjaamas võib seadet hoida kas või kogu aeg. Nõnda olete alati kindel, et saate tolmu eemaldada iga kell. Akut saab laadida nii tolmuimejasse asetatuna kui ka iseseisvalt.

Tähelepanelikum tarbija märkab sedagi, et ainulaadsele digimootorile V11 on omistatud nimetus HyperdymiumTM. Selle eesmärk on eristada seda konkurentide digitaalseks nimetatavatest mootoritest. Minutis 125 000 pööret tegev mootor Dyson HyperdymiumTM võimaldab võrrelda juhtmevaba tehnoloogia võimsusomadusi juhtmelahendustega. Katsed on näidanud, et Dyson V11 Absolute Extra juhtmevabad tolmuimejad on tänu ainulaadsele mootorile kaks korda võimsamad kui mis tahes muu tootja juhtmeta tolmuimejad (imemisvõimsust mõõdeti täielikult täitunud tolmukogumismahutiga režiimil BOOST standardite EN 60312-1 CL 5.8 ja 5.9 järgi otsaku juurest). Muuseas, seadme imemisvõimsus ei vähene aja jooksul.

Tutvuge Dysoni ametlike müügikohtadega SIIN!

Uuenduste kõrval on alles Dyson V11™ varasema mudelipere muljet avaldavad parameetrid: ennekõike pestav filter ja 0,76 l tolmukogumismahuti hügieenilise puhastusfunktsiooniga „Sihi ja anna tuld”, mis tagab tolmuimeja puhta ja kiire tühjendamise. Lisaks veel leidlik akustiline lahendus: mootorisse integreeritud helisummuti ja vibratsiooni neelav materjal võimaldavad saavutada minimaalse mürataseme. Niisiis saab majapidamisega tegeleda isegi siis, kui pere magab. Muutumatuna on säilinud ka kuni 0,3 mikroni suuruste osakeste filtreerimine – 14 tsükloniga genereeritav imemisvõimsus loob võimaluse koguda keskkonnast kokku mikroskoopilised osakesed, õietolmu ja isegi bakterid. Sisseehitatud dünaamilise koormuse andur fikseerib 360 korda sekundis harjajoone vastupanujõu ja valib automaatselt optimaalse imemisvõimsuse, kui puhastatava pinna omadused muutuvad. Teil tuleb vaid tolmu imeda – tolmuimeja „mõtleb” ise.

Dyson püüab iga oma lahendusega vähendada energiakulu, sellepärast on üks eesmärkidest tagada seadmete kerge sisse- ja väljalülitamise võimalus, et energiat mitte raisata, kuni te ühelt alalt teisele liigute. Just sellepärast asub toitenupp kõikidel juhtmevabadel tolmuimejatel käepidemel, millest kinni hoiate. Teil tuleb vaid toitenupp ühe sõrmega kergelt alla suruda ja töö järel see lihtsalt vabastada. Enam lihtsamalt ei saa!

Me kõik teame, et täiusel ei ole piire, aga Dyson töötab selle mõttega iga päev. Ega nende toodete austajad ilmaasjata ettevõttele lojaalsed püsi – kui inimesed hakkavad kord Dysoni tehnoloogiat kasutama, vahetavad nad tavaliselt mudelit, kuid mitte tootjat. Teisisõnu, nad kasvavad koos tuhandete inseneridega, kes uurivad pidevalt, kuidas meie igapäevased kodutööd seikluseks muuta. Sest isegi majapidamises on seiklused võimalikud!

Tutvuge Dysoni ametlike müügikohtadega SIIN!

Jaga
Kommentaarid