2. Teadusuuringute põhjal on lapse välimus väga tugevalt sõltuv sellest, mida naine raseduse ajal sööb. Seega, daamid, ärge võtke rasedust kui vabandust süüa kõike, mida hing ihaldab!

3. See osa ajust, mis on seotud kirega vahekorra ajal, on samuti aktiivne siis, kui naine mõtleb toidule. Seda eriti tugevalt, kui naisel on kindlad isud.

4. Vastupidiselt laialt levinud arvamusele võivad naised saada järjest mitu orgasmi, samal ajal kui mehed vajavad orgasmide vahele alati pausi.

5. Mõned naised sünnivad kahe emaka või tupega. See ei pruugi esialgu isegi märgatav olla, kuid ohumärgid on veidrad menstruaaltsüklid ja äärmiselt tugev veritsus.

6. Kui mõtled, miks naised meestest rohkem minevikku meenutavad, siis on sel teaduslik põhjus! Naiste ajudel on meeste omadest tugevam meenutamise ja mäletamise võime.

7. Evolutsioonibioloogide sõnul tõmbab naisi meeste puhul kõige rohkem hea välimus ja ressursid. Meestele jääb aga kõige enam silma nooruslikkus ja hea välimus.

8. Sa võid juba teada, et keskmiselt elavad naised kauem kui mehed. Aga miks? Uuringute kohaselt on selle põhjuseks asjaolu, et naistel on suurema tõenäosusega tervislikum eluviis. Mõned uuringud väidavad ka, et naiste kehad on loomulikult paremad haiguste vastu võitlejad. See kehtib kõige rohkem naiste puhul, kes on laste eest hoolitsenud.

9. Mees, kes lõhnab hästi, on naiste silmis atraktiivsem. Selle põhjuseks on hormoonide reageerimine meeldivale lõhnale, mis omakorda paneb meeled tugevalt tööle.

10. Naised usaldavad kergemini inimesi, kes kallistavad neid kauem kui 15 sekundit. Jah, see on üsna pikk aeg kallistuseks, aga teadus juba ei valeta.

11. Üle 40-aastased naised jõuavad orgasmini tavaliselt kiiremini kui alla 40-aastased naised.

12. Umbes 75% naiste jaoks on kliitori stimuleerimine kõige kindlam viis orgasmi saavutamiseks.

13. Kliitori ainus funktsioon on naisele naudingu pakkumine. Sellel ei ole naise keha seisukohast muud otstarvet.

14. Võrreldes teiste aastaaegadega on naistel suveperioodil suurem seksiisu.

15. Naise munarakk on viljakas 24-48 tundi ja mehe seemnerakk suudab naise kehas elada kuni 48 tundi (ja vahel ka kauem). Jah, sa lugesid õigesti.

16. Kuna mehi tõmbavad kõige rohkem viljakad naised, siis uuringute kohaselt võivad rasestumisvastaseid tablette tarbivad naised meeste silmis isegi vähem atraktiivsed olla. Väidetavalt tunnevad mehed selle alateadlikult naise kehalõhna tõttu ära.

17. See, kas naisel on terve neitsinahk või mitte ei pruugi süütusega isegi seotud olla. Neitsinahk võib mitmel erineval viisil puruneda – isegi hobuse seljas ratsutades!

18. Naise kliitor kasvab kogu tema elu ja kui naine jõuab menopausini, on see tervelt kolm korda suurem kui tema teismeeas. Võib-olla see selgitabki, miks üle 40-aastased naised rohkem orgasme kogevad?

19. Mõnede uuringute kohaselt võivad orgasmid menstruaalkrampe leevendada. Seega on ehk põhjust menstruatsiooni ajal vahekorda astuda?

20. Ole jalgevahet raseerides ettevaatlik, sest intiimpiirkonna täielik karvaeemaldus on seotud suurema suguhaiguste riskiga.

21. Uuringud on tõestanud, et samal ajal kui mehed kuulavad vaid vasaku ajupoolega, kuulavad naised korraga mõlema ajupoolega. See selgitab nii mõndagi, eks?

Allikas: Thought Catalog