“Kas ma lähen? Ja kuhu? Äkki on just sel ajal koroonaoht sihtkohas suur? Julgen ma üldse pileteid ette osta? Kas kindlustus ikka katab kulud, kui reis lõpuks ära jääb? Ma ei taha karantiinis olla... Aga kui kohapeal ei saa mitte midagi teha ega näha, sest kõik on suletud? Ja kas suudan ikka reisi nautida, kui pean pidevalt maski kandma?”

See polnud just reisipaanika, aga kuhugi sinnapoole mu enesetunne liikus.  Aga siiski, kohta, kus pole rohimist, koristamist ega vastamata meile, oli mul kindlasti vaja saada. Lõpuks jõudsin päris hea lahenduseni – valisin Euroopa piires lemmiklinnad välja, tegin iga sihtkoha kohta põhjaliku eeltöö ja jäin kui võimalust jahtiv kiskja sobivat lennuvarianti ootama. 

Aga kuhu minna? 

Andunud reisifännid Keili Sükijainen, Risto Veskioja ja Karoliina Vasli  jagavad linnapuhkuse soovitusi – vali lemmikud välja ning jää võimalust ootama! Ja kui niipea lennukile ei saagi, siis isegi reisihuntide kogemuste ja soovitustega tutvumine ning uute paikade kohta info kogumine pakub väiksema reisikese mõõtu elamuse.