Tanel Veenre

Tanel Veenre Jewellery


“Minu viimaste seeriate puhul on üha olulisem mängulisus – tahan anda kliendile võimaluse osaleda disainiprotsessis. Seeria Comet kõrvarõngaste ülaosad ja narmatutid on omavahel kombineeritavad ja kokku moodustub nendest lausa 100 värvikombot! Mind ennast täiesti vaimustab see mäng, üllatun pidevalt. Lilla oranžiga, vau... tumepunane mündiga, kollane beežiga... millised eri energiate dünaamikad.”

Tanel Veenre

TEKSATAGI 39.95 Zara

TEKSAPÜKSID 29.99 Mango

PÄIKESEPRILLID 59.90 suvieyewear.com

KÕRVARÕNGAD 69.- kuni 79.- Tanel Veenre Jewellery, tvj.ee


Janika Mägi

Janika Mägi


“Loon ehteid ja aksessuaare kuldkanditehnikas, mille juured ulatuvad 10. sajandisse ja mis on läbi aegade olnud kuninglike perede, sõjavägede ja nüüd ka kõrgmoebrändide lemmiktehnika. Minu jaoks on inspireeriv hoida vanu traditsioone elus, lisada neile tänapäevaseid nüansse ning luua kuninglikke ja erilisi ehteid igapäevaseks kandmiseks.”

Janika Mägi

VEST 49.95 Zara

HUNDIPROSS, LIBLIKAPROSS, LINNUPROSS, ÖÖKULLIPROSS 69.-, KIILIPROSS, MESILASEPROSS 64.- Janika Mägi, Tallinn Design House

Anu Tera

Anu Tera


“Leian inspiratsiooni loodusliku ja antropogeense elukeskkonna koos­toimimisest. Minu tooted on mõeldud urbanistlikule sõdalasele, kes unistab elamisest düstoopses tulevikus. Mulle meeldib, kui raua karmus ja Herkimeri kristallide õrnus suunab otsima valguse peegeldust teravatelt nurkadelt.”

Anu Tera

PLUUS 19.99 H&M

PÜKSID 39.99 Mango

LÜHEM KAELAEHE 255.-, PIKEM KAELAEHE 150.- Anu Tera, anutera.com

SUUR KÄEVÕRU 130.- Anu Tera, anutera.com

SÕRMUSED 98.- Anu Tera, anutera.com

RANDMEEHE 160.- Anu Tera, anutera.com

JUUKSEKAMM 290.- Anu Tera, anutera.com

JUUKSENÕEL 105.- Anu Tera, anutera.com

KORSETTVÖÖ 220.- Anu Tera, anutera.com


Soma

Soma


“Mind inspireerib võimalus materjalide ja tekstuuridega eksperimenteerida. Plüschi seeria ehete vorm on lihtne, kuid materjalivalik julge.”

Sofia Hallik

PLUUS 79.99 H&M Studio

TEKSAD 29.99 Mango

KARU 85.99 Tallinna Kaubamaja lastemaailm

VÄIKESED KÕRVARÕNGAD KARU KÜLJES 49.-

KESKMISED JA SUURED KÕRVARÕNGAD 59. - Soma, somajewellery.comSoho

Soho by Sigrid Kuusk


“Mulle täiesti siiralt meeldib sära! Seda nii materjalis, inimloomuses kui ka hetkedes, mis ajavoos esile kerkivad, seiskuvad ja särama löövad. Selle kõigega käib kaasas ka julgus, mida armastan. Julgus särada on ilmselt tinginud minu loomingu suured ja julged vormid.”

Sigrid Kuusk

KLEIT 149.99 H&M Studio

KÕRVARÕNGAD 55.- kuni 65.- Soho by Sigrid Kuusk, sigridkuusk.com


Front

Front


“Oleme suuresti ise üksteise inspiratsiooniks. Vastastikune mõtete põrgatamine ja teineteise täiendamine on meie loomeprotsessi lahutamatu osa. Loome intuitsiooni ajel ja teeme, mida käed käsivad.”

Mariliis Hopp ja Miikael Danieljants

KÜBAR, PLUUS JA LIPSUD erakogu

PISTODADEGA RIPPUVAD KÕRVARÕNGAD 80.- KUNI 230.- Front, tallinndesignhouse.com

KOLMNURKSED KÕRVARÕNGAD 120.- Front, front.ee

ÜHE PISTODAGA KÕRVARÕNGAD 50.- Front, front.ee


Sin Sia

Sin Sia


“Sin Sia looming sai alguse looduse ilust ja unistuste täitumisest. Meie signatuurehe on ükssarviku ripats, mis tähistab julgust suurelt unistada. Meie peaseeria teeb kummarduse looduse loomingule. Sin Sia brändi ehted on loodud selleks, et iga kandja saaks endale tähendusrikka ehte, mis aitaks unistuste poole püüelda.”

Hanne Varik

KAELAEHTED 39.- kuni 59.-

KÕRVA­RÕNGAD HUULE VAHEL 39.- Sin Sia, Levi Design

Jaga
Kommentaarid