“Seksist unenäo nägemine ei ole tavalisem või haruldasem kui ükskõik millest unenäo nägemine,” ütleb ta. “Me näeme und tööst, puhkusest ja oma minevikust, kuid seksist une nägemine ei pruugi alati kõige meeldivam olla. Eriti, kui see juhtub olema inimesega, kellega seksimisest sa kunagi tavaliselt ei mõtleks.”

“Kui vaadata unenägude sümbolismi, siis võib seks viidata emotsionaalsele ühendusele ning kindlal viisil sidemete loomisele,” selgitab naine.

Seks ülemusega

Kui juhtute nägema unenägu seksist ülemusega, võib see palju suurema tõenäosusega viidata teie karjäärile, kui sellele, et te oma ülemusega päriselt magada sooviksite. “Võib olla olete päriselus mõtlemas karjääriredelil tõusmisele ning see unenägu näitab teie ambitsioonikamat poolt. Ülemus võib sümboliseerida, et olete valmis millekski uueks.”

Muidugi võib unenägu ka tähendada, et olete oma ülemusest sisse võetud. Kui te aga ärkvel olles seda ei tunne, peaks mõtlema selle üle, mida ülemus teie jaoks sümboliseerib. “Kas ta on karjäärialaselt edukas? Äkki tahate jõuda kaugemale ning ülemus on selle sümbol.”

Seks kellegiga kooliajast/minevikust

“Kui olete palju vaeva näinud ja tööd teinud, siis võib juhtuda, et unenägu on lihtsalt kokkuvõte päevast,” seletab Hilda. “See on nagu alateadvus jätkaks sellega, millega päeval parasjagu tegelesite. Mõned unenäod, nagu seks kellegagi, keda te aastaid näinud ei ole, võivad sümboliseerida palju rohkemat. Kui te selle inimesega päriselus magada ei tahaks, võib sellel olla sügavam tähendus.

“Mõelge, mida see inimene teie jaoks tähendab. Milline ta kooliajal oli? Kas ta oli populaarne või mitte? Mis tundeid see teis tekitas?” soovitab Hilda. “Võib-olla tunnete ennast vahel ebapopulaarsena ning see inimene võib just seda sümboliseerida.”

Seks kuulsusega

Hilda sõnul on need erootilistest unenägudest kõige sümboolsemad. “See on sellepärast, et me päriselt ei tunne kuulsusi. Mõelge, mis nende sümboolne väärtus teie jaoks on. Me omistame oma mõttes kuulsustele kindlaid isikuomadusi,” ütleb ta. “Nad on tavaliselt kas meeldivad või ebameeldivad, külmad või ambitsioonikad. Enamusel meist on nende kohta mingi kindel instinktiivne tunne, olgu see siis tõsi või vale, ning me kujutame neid kindlal viisil ette.”

Kui unenägu on lihtsalt kuulsusest, keda te ka päriselus atraktiivseks peate, võib see ka sellega piirduda. Kui mitte, mõelge, milline ta inimesena tundub ning mis milliseid tema isikuomadusi ka endale tahaksid.

Seks kellegi teise kui partneriga

Unenäos petmine ei pruugi tähendada, et te ei ole suhtega rahul ning sooviksite kellegi teisega magada.

“On tähtis meelde jätta, kellega te oma partnerit unenäos petate,” ütleb Hilda. “Kas see on lihtsalt keegi, kes tundus jõusaalis kena? Kui see on keegi, keda te reaalsuses ihaldate, siis ei ole vaja väga kaugele mõelda, sest tegu võib olla lihtsalt oma alateadlike soovide täitumisega. Kui aga kujutate ette intiimsust suvalise inimesega, kellest te tavaliselt sel viisil ei mõtleks, on jällegi vaja mõelda, mida see inimene võib sümboliseerida.”

Seks omasoolisega

Kui olete heteroseksuaal, aga näete erootilist und kellegist, kes on teiega samasooline, soovitab Hilda mõelda, mida ta teie jaoks tähendab. “Kui näiteks naisena näete und naissoost ülemusest, küsige endalt, kas tunnete tema suhtes kerget atraktiivsust. Kui mitte, võib olla tunnete atraktiivsust tema iseseisvuse või edukuse vastu. Nagu tahaksite midagi, mis kuulub talle.”

Hilda sõnul oleme tihti sisse võetud inimestest, kelle puhul tahaksime mingit nende omadust endale.

Seks platoonilise sõbraga

“Me teame instinktiivselt, kui me kellegi suhtes atraktiivsust tunneme,” ütleb ta. “Platoonilise sõbraga magamine ei tuleks tavaliselt mõttessegi. Mis sõnumit see siis endas kannab?”

Ta soovitab endalt küsida: Kes ta on? Mis omadused tal on? Mida ta saavutanud on, mida ka mina tahaksin?

“Mõnikord võib tunduda, et selliseid unenägusid on ebameeldiv lahata, aga kerge süvenemine võib osutuda põnevaks ning vihjata sellele, mida tegelikult ihaldate. Seda eriti juhul, kui tavaelus te nendest inimestest kunagi ei fantaseeriks.

Allikas: Red Online