Suurem osa probleeme suhetes saab alguse sellest, et naine ootab, et mees teaks automaatselt, mida naine tahab ja kui mees ei tea, saab naine pahaseks. Naine ei ütle täpselt, mida ootab, sest mees peaks seda lihtsalt teadma. Ta võib küll vihjata ja siis veelgi pahasemaks saada, kui mees vihjetest aru ei saa. Meest omakorda ärritab, et mitte miski, mida ta teeb, pole piisavalt hea.

Mitte kummalgi poolel pole halbu kavatsusi, aga omavaheline kommunikatsioon lihtsalt ei toimi. Mehed ei oska naistega samal viisil vihjeid lugeda, nad tahavad, et asjad saaksid selgelt välja öeldud.

Kui sa oled mehe peale pahane, ära käitu passiiv-agressiivselt ja nori tüli, vaid lihtsalt ütle, mida ta valesti tegi. Oluline on viis, kuidas sa seda ütled. Kui sa annad mehele rahulikul toonil teada, et tema tegevus ärritab või teeb sulle haiget, püüab ta ennast parandada. Kui sa hakkad kaaslast vihaselt süüdistama, sulgub ta pigem endasse ja pole kuigivõrd motiveeritud end parandama.

2. Tunnusta teda

Suurem osa naisi ei tule selle peale, kui väga mehed tunnustust ihkavad. Probleem saab tihti alguse sellest, et me armastame teisi inimesi viisil, nagu meile meeldib armastust tunda. Naine tunneb, et mees hindab teda, kui ta on tähelepanelik ja abivalmis. Vastutasuks püüavad ka naised meestega samamoodi käituda, mis on küll igati kena, aga ei täida piisavalt meeste tunnustuse karikat.

Mida mehed ihkavad, on leida tunnustust tehtud tööde ja tegemiste eest. Ta tahab tunda, et tema pingutused on läinud asja ette - olgu see siis sinu viimine kenale õhtusöögile või lihtsalt prügi välja viimine.

Kui ta viib su õhtusöögile, teadvusta seda ja ütle talle, et veetsid suurepäraselt aega. Mehed on tihtipeale vastuvõtlikumad komplimentidele asjade kohta, mida nad on teinud, selle asemel, et saada kiita selle eest, kes nad on. Naiste jaoks võib seda keeruline mõista olla, sest meile meeldib kuulda komplimente ka oma kena väljanägemise eest.

3. Anna talle ruumi, kui ta seda vajab

Teine suur erinevus meeste ja naiste vahel on viis, kuidas stressiga toime tullakse. Kui naistele meeldib sellises olukorras otsida sõpradelt lohutust ja probleemist rääkida, siis mehed eelistavad probleemiga vaikselt omaette olles tegeleda.

Kui su kaaslane tundub stressis ja eemalolev, ära käi talle peale. Kui ta tahab sellest rääkida, siis ta ka teeb seda. Kui sa pidevalt teda tagant torgid, muutud lihtsalt järjekordseks stressifaktoriks tema elus.

4. Hoia alles oma elu väljaspool suhet

See soovitus ei tee head mitte ainult sinu kaaslasele, vaid ka sulle endale. Naised kipuvad suhtesse minnes langema lõksu, kus uuest kaaslasest saab kogu nende universum, kuid see pole kunagi tervislik.

Tasub meeles pidada, et kui oled mehe jaoks igal ajahetkel olemas, ei saa ta sind igatseda. Olulisem on aga aru saada, et suhe ei saa olla asi läbi mille sa ennast defineerid. Sa ei saa oma õnne eest panna vastutama kedagi teist. Ära unusta suhtesse minnes oma hobisid ja oma sõpru, ole ise oma õnne eest vastutav ja nii saad ka suhtesse head energiat panustada.

5. Hoolitse enda eest

Ära unusta suhtesse minnes treenimist, tervislikku toitumist, vahatamist, juuksuris käimist ja teisi iluprotseduure, mis sulle rõõmu toovad. On küll lihtne suhtes olles mugavaks muutuda, kuid sellise mugavusega võib kaduda ka esialgne särts.

Ära saa valesti aru, muidugi ei pea sa alati viimistletud välimusega olema, aga enda eest hoolitsemine näitab austust nii enda kui ka oma partneri vastu. Sa ju tahad, et ka su kaaslane enda välimuse ja tervise eest hoolitsemist ei lõpetaks.

6. Naerata!

Mehed ei suuda panna vastu naistele, kes naeratavad. Positiivne suhtumine on üks kõige atraktiivsemaid omadusi, mis naisel saab olla. Elu ei ole küll alati roosades toonides, aga heade asjade märkamine aitab paremini edasi liikuda.

Allikas: Thought Catalog