Meestekollektsioonide oluliseks osaks sügishooajal on loomulikult mantlid ja soojad ning kerged mahulised tuulekindlad parkad. Uue kollektsiooni kõik kangad on pärit AMANJEDA by Katrin Kuldma parimatelt kangapartneritelt Põhja Itaaliast. Kõrvuti mõnusa meriinovillaga on luksuslikud alpaka ja kašmiirvillad. Sügise koloriidid varieeruvad mahedatest hallidest, beežidest jõuliste kombinatsioonideni roheliste ja sinistega, rõõmsatest oktoobritoonidest dramaatilise mustani. Uudsena kuuluvad AMANJEDA by Katrin Kuldma kollektsiooni nüüdsest ka mõõduteksased.

AMANJEDA by Katrin Kuldma naiste kollektsioon toob moelavale meeste stiilidega harmoneeruvad koloriidid ning ikoonilised mudelid. Muhu Couture tikandid on moepubliku ees kogu ulatuses nii summutatud monokroomsetes koloriitides kui kirgastes ja värviküllastes toonides. Nii stiili- kui värvimäng jätkub inspireerituna meeste klassikalistest särgimudelietst – ikooniline särkkleidi mudel on kollektsioonis nii maalähedasest ruudulisest puuvillaflanellist ja teksakangast kui klassikalise päevasärgi triibulisena.

Särkkleidi mudeli lemmikpikkuseks sel hooaja on midipikkus. AMANJEDA by Katrin Kuldma naiste kollektsiooni puhul on oluline osa mantlitel – kerged ja soojad duubelkašmiirist mantlid ja jakid on põhjamaises kliimas asendamatud aastaringselt. Hästi hingavad ilmastikukindla membraaniga kõrgkvaliteetsetest villakangastest sulemantlid on modernsed, soojad ja kerged.

AMANJEDA by Katrin Kuldma esindab slow-liikumise tegelikke printsiipe – parimast toorainest valmistatud mudelid on valmistatud suurepäraste oskustega meistrite poolt. Kollektsioonid esindavad hetketrendidest sõltumatut stiilsust ja on jätkusuutliku suunaga – au sees on kohalike meistrite väärtuslikud oskused, maailmapärand ja tootmine vaid vajaduspõhiselt.

AMANJEDA by Katrin Kuldma moemaja asub aastast 2020 Maakri Kvartalis põhjamaist disaini, kunsti ja elustiili esindavas galeriis ULTIMA THULE. “Siin on parimal viisil esitletud AMANJEDA by Katrin Kuldma naiste ja meeste rõivakollektsioonid ning võrdselt kõrgel tasemel pehme mööbli ja tekstiildetailide lahendusi pakkuv AMANJEDA Home,” tutvustatakse moemajast.

Meeste- ja naistekollektsioone täiendavad Karin Kersa on juveelid. Kersa on kunstnik, kelle loomingu hulka kuuluvad põhjamaiselt modernsed unikaaljuveelid. Traditsiooniliste materjalidega (kuld, teemandid, looduslikud pärlid ja vääriskivid) kõrvuti kasutab Karin Kersa oma loomingus sajandeid merepõhjas seisnud Vene tsaari laevastiku laevalt pärit unikaalset musta tamme.

Karin Kersa juveelisalong asub galeriis ULTIMA THULE. Siin valmistab Karin eritellimustena elu kauneimat tunnet jäädvustavad unikaalsed kihla- ja abielusõrmused, perejuveelid ning teised eritellimustööd. Salongis on esitletud nii klassikalised kui uued kollektsioonid.

AMANJEDA by Katrin Kuldma moeetendusi saab Tallinn Fashion Weeki raames näha Anne & Stiili veebis neljapäeval, 22. oktoobril. Piletid salvestusele on saadaval SIIN.