Brändi disainitiim lähtub oma loomingus jätkusuutliku ja aeglase moe printsiipidest. Mudelid on valmistatud Eesti ja Itaalia väikestes pereettevõtetes, materjalid on valitud Itaalia kõrgtehnoloogilise keskkonnasõbraliku tootmisega vabriku kollektsioonidest.

WOOM brändi logo lahutamatu osa - lõpmatuse sümbol - tähistab ajas kestvat lugu ja inimlike põhiväärtuste hoidmist. Brändi taga on loojad, kes kirglikult armastavad loomulikku ilu ja erakordseid talente. WOOM'i lemmikbänd on etniliselt müstiline Trad.Attack! ja lemmiknäitlejanna metsikult õrn Rea Lest.

WOOM'i sügistalvine kollektsioon loob vabaduse nautida tormituultega sügisilma ja jäiseid talvetuuli. Sulemantlite ja -jakkde kollektsiooni täiendavad hoogsa joonega villased mantlid. Kookonilaadseid mudeleid saab kanda moodsalt kihiti. WOOM'i mudelid on ülikerged ja soojad ning need on parimad liikumiseks linnatänavatel ja metsaradadel nii varasügisel kui kõige külmemal talvel.

Kollektsiooni värvitoonid on pärit Eestimaa loodusest - novembrikuise kaamose must, hundi hall, langenud lehtede külmunud pruun, metsa roheline ja esimese lume puhas valge.

WOOM esitleb oma kollektsiooni virtuaalse Tallinn Fashion Weeki raames neljapäeval, 22. oktoobril Anne & Stiili veebis.