Liigsete dekoratsioonideta, aga siiski feminiinset joont rõhutava kollektsiooni materjalid on suures enamuses toodetud ja prinditud maalilise Como järve ääres. Kollektsiooniks on Tiina disaininud viiekümnendatest inspireeritud kangamustrid, mis prinditud luksuslikule kehaembavale siidžakardile ja õhkõrnale villakreppshifoonile. Vill, kerge sädelusega viskoostrikotaaž ja igihaljas teksakangas ehitud hea rätsepatööga ning vormitud klassikalisteks ajas kestvateks kleitideks, püksteks ja mantliteks. Värvimäng toimub puudriroosa, beeži ja musta kontrastidega. Meeldejäävalt kohtuvad smaragdroheline, sinepikollane ja oberziinililla päikeseloojangutooni oranž.

Iga kollektsiooni kuuluv toode on hingega valmistatud, läbi mõeldud ning kannab käsitöö oskusi ja erilisi väärtusi. Need kleidid ja kostüümid ei oota erilist sündmust ega tähtpäeva, need saab selga panna kohe täna.

Meie TOP 10 komplekti Tiina Talumehe moeetenduselt:


1. Tiina Talumehe voogavad kleidid on klassika ja selles mustas iluduses oleks võimatu end mitte naiselikuna tunda. Ja sel ning mitmetel järgnenevatel kleitidel on taskud! Aitäh, Tiina, taskute eest!


2. Smart jumpsuit sobib igaks sündmuseks, aga ka igaks argiseks tahan-end-võimsalt-tunda päevaks ning peaks rippuma iga naise garderoobis.


3. Sel sügistalvel ruulivad ruudud ja need olid esindatud ka Tiina Talumehe uues kollektsioonis. On see mantel? On see kleit? Me ei tea, aga me armastame seda ja mustjashallide ruutude kombineerimine sügistoonides sukkadega on äärmiselt šikk lüke!


4. Ruudutemaatikal jätkudes võlub meid see lendlev kleit, mida näeksime end kombineerimas nii casual rõivastega kui viisakamatel visiitidel.


5. Miski ei lendle efektsemalt kui enesekindla sammuga naise plisseerseelik ja see särav variant võitis meie südame.


6. Milline pehme mantel pehmes toonis ja kogu komplekt lausa karjub: "Täna saavad kohad käidud ja asjad aetud!" Selles mantlis astuks juba lõikavale sügistuulele juba üsna julgelt vastu.


7. Meil polegi muid sõnu, kui et see kleit on absoluutselt i-me-i-lus!


8. Kummardus rohelisele... ja jälle need taskud. Kui selline kaunis lõige kapis ripub, on sul alati midagi, mida selga panna.


9. Kleit, mis kõneleb enda eest. Ja ka sinu eest. Niivõrd kihvt värvide lahendus! Ja tuletamas meelde, et täiesti okei on kleiti kanda ka pükste peal.


10. Kui eelpool kiitsime musta jumpsuit'i, siis miks mitte omada ka üht efektsemat pilgupüüdjat?

NB! Vaata ka galeriid kaunite külaliste ja ülejäänud komplektidega uuest kollektsioonist:Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid