Etikett ei sea piire, vaid võimaldab kõikidel osapooltel end peol hästi tunda, ütleb etiketinõustaja Inge Ojakäär. "Etikett ongi see, kui antakse reeglitest teada, et kõik sujuks. Kui pruutpaar oma eelistusi ja ootusi ei väljenda, mõtlevad külalised ise reeglid välja. Mis ei ole keelatud, on lubatud..."

Pulmaetiketi juures peab ta kõige tähtsamaks, et pruutpaar ja külalised oleksid end tähtsaks päevaks õigele lainele häälestanud. "Külaline peab arvestama, et läheb seltskonda – millise meeleoluga ta sinna läheb ja mida selga valib… Mitte nii, et sajatakse kiirustades sisse, endal nii kiire, et peab veel peokohas viimastele e-kirjadele vastama. Selline külaline rikub peo energeetilist ruumi, nii lihtsalt ei sobi teha. Tekib küsimus, miks ta üldse peole tuli, kui tal selleks aega ei ole… Argimured peavad maha jääma, neid ei sobi peole kaasa võtta. Samamoodi nagu peo peremees ja perenaine peavad olema "kohal", peavad olema seda ka külalised," toonitab Inge.

***

Unistuste Pulmad tuleb taas!

Anne & Stiili iga-aastane armastatud eriväljaanne Unistuste Pulmad jõuab müügile detsembri alguses. Telli ajakiri mugavalt ette! Kõikide Unistuste Pulmade ettetellijate vahel läheb loosi seitse Acqua di Parma Le Nobili sädelevat kehaõli (100 ml, auhinna väärtus 53.-)

Ettetellimiskampaania kehtib kuni 30. novembrini ning loosimises osalemiseks tuleb registreerida end kampaanialehel annestiil.ee/unistustepulmad.