Mis on iSmile.ee e-poe hitt-tooted?

Meie hammaste valgendamise tooted on alati väga populaarsed olnud. Sellel aastal tuli Beaming White välja veel ühe uue kodukasutusse mõeldud produktiga – hammaste valgendamise komplektiga Smartphone kit. Väike LED-lamp ühendatakse sinu telefoni laadijapesasse – võrreldes meie vanema hambaid valgendava komplektiga ja teiste turul saadaolevatega on sellel rohkem LED-lampe, lausa 16. Ikka selleks, et valgendustulemused oleksid veel paremad! Enam ei ole vaja eraldi töödelda ka kapesid, mis hammastele käivad, asi on tehtud palju lihtsamaks. Kui varem oli geel süstlas, siis nüüd saab selle mugavalt peale kanda pliiatsist.

Kliendid on toote tõeliselt hästi vastu võtnud ja oleme ka ise väga rahul. Protseduur on tehtud nii lihtsaks kui võimalik!

Meie teine hitt-toode on Rootsis tehtud Swedish Nutra kalakollageen. Toome maale Swedish Nutra vedelal kujul vitamiinijooke, mille vitamiinisisaldus on väga suur. Valikust võib leida palju erinevaid vitamiine nii naistele, lastele kui ka meestele ning loomulikult nahaprobleemide ja akne vähendamiseks. Kuna kollageen on meie nahale ja liigestele hea, on see (eriti just kalakollageen) saanud eestlaste suureks lemmikuks.

Mis on viimase aja uued tooted?

Nagu sai juba mainitud, siis meie jaoks oli väga suur rõõm tuua müüki uus hambaid valgendav komplekt, aga eelmise aasta lõpuga ja selle algusega on meie e-poodi lisandunud palju uusi näo- ja kehahooldustooteid.

Eesti tegijatega on alati suur rõõm koostööd teha ja neid toetada. Meie tootevalikust võib leida HOIA ja D´Difference’i tooteid. Looduskosmeetikast on esindatud ka Madara. Lisaks Swedish Nutra vitamiinidele saab tervise turgutamiseks osta ka Chaga Healthi ja Dr. Ohhira tooteid.

Läheneva sõbrapäeva eel leiad meie poest palju põnevat. Miks mitte näiteks mõnus parfüüm kallimale? Minu enda lemmik on Dsquared2 Wood.

Mida toob iSmile.ee e-poele tulevik?

Näeme iga päev vaeva, et tuua meie e-poodi aina rohkem häid ja populaarseid tooteid. Alati ootame ka klientide tagasisidet selle kohta, mis võiks neile veel huvi pakkuda.

Mõne kuu pärast on meil ka väike üllatus välja tulemas, aga sellest veel pikemalt rääkida ei saa. Õigel ajal kuulevad sellest kõik!