...ta hoolib vaid enda naudingust ja ignoreerib sinu oma. Seks peaks sinu jaoks olema sama hea nagu tema jaoks. Kui tegevus lõppeb tema orgasmiga ja ta ei pinguta kunagi selle nimel, et sina jõuaksid samuti üle finišijoone, ei peaks sa temaga enam voodit jagama. Su partner peab hoolima sellest, et sina rahuldatud oleksid. Kui ainult tema seda naudib, võiksid ju end põhimõtteliselt ise puudutada. Sa ei vaja selleks teda.

...sa pole tegelikult huvitatud temaga magamisest. Kui sinu "jah" ei ole just kõige entusiastlikum, peaks see olema "ei". Sa ei peaks tundma, et sind sunnitakse temaga magama. Sa ei võlgne talle midagi ja vastutad täielikult oma keha eest. Kui sa ei taha temaga magada, ütlegi seda.

...teed seda valedel põhjustel. Sa peaksid magama temaga vaid juhul, kui tahad seda siiralt teha. Mitte seetõttu, et loodad, et seks päästab te suhte. Või kardad, et ta jätab sind muidu maha. Mitte sellepärast, et tunned, et pead talle heategude eest kuidagi tasuma. Mitte sellepärast, et tahad manipuleerida teda tegema midagi, mida sa vajad. Mitte sellepärast, et see on rutiin ja seda sinult oodatakse.

...tunned end tema juuresolekul ebamugavalt. Seks on intiimne tegevus. Sa tahad, et su partner austaks su keha ja piire. Kui tunned, et ta survestab sind tegema midagi, mis sinus ebamugavust tekitab, või eirab sinu "ei-d", ei peaks sa temaga magama. Ta ei vääri sind.

...seks on ainus hea asi teie suhte juures. Sa väärid partnerit, kes täiustab sind nii emotsionaalselt kui seksuaalselt. Sa ei peaks leppima vähemaga. Kuigi võid teda alguses igatsema hakata, peaksid siiski leidma partneri, kes sobib sulle paremini.

Allikas: Thought Catalog