Muuseas ütles ta, et üks sõber oli talle saatnud foto temast ja Harry'st, mis oli tehtud samal päeval, kui Meghan tunnistas oma abikaasale, et "ta ei taha enam elada", vahendab Yahoo! News.

Fotolt, mis jõudis tol korral ka meediasse, on näha rase Markle tumesinises sätendavas õhtukleidis ja Harry tema kõrval. Paar naeratab laialt ja hoiab kätest kinni. Kuid Markle tunnistas Winfrey'le, et see, mida tema sellelt pildilt nägi, oli selle hetke reaalsus. "See foto kummitab mind tänaseni," pihtis hertsoginna. "Me pidime minema ametlikule üritusele, mis toimus Royal Albert Hallis, ja mu sõber ütles: "Ma tean, et te ei vaata neid pilte, aga issand jumal, te näete nii head välja." Ma vaatasin pilti lähemalt ja nägin tõde, sest vahetult enne, kui kodust lahkusime, olin Harry'ga hommikul selle vestluse maha pidanud."

Harry oli proovinud veenda abikaasat, et too ei pea sellest sündmusest osa võtma, aga Markle oli mehele selle peale vastanud: "Mind ei tohiks üksinda jätta."

"Kui seda pilti lähemalt vaadata, näen, kui tugevasti ta mu käest kinni hoiab," selgitas Meghan foto olemust. "Sa näed sealt, kui valged ta sõrmenukid on, sest me naeratame ja teeme tööd, aga tegelikult üritame mõlemad lihtsalt kuidagi hakkama saada. Iga kord, kui kuninglikuks loožis tuled kustu läksid, hakkasin nutma ja ta hoidis mu käest kinni."

Kui taas tuled põlema pandi, pidi Markle olema valmis publiku ees naeratama. "Sa ei tea kunagi, mis suletud uste taga toimub," nentis ta. "Isegi inimeste puhul, kes naeravad kõige laiemat naeratust ja säravad kõige eredamalt, tuleks olla kaastundlik, sest me ei tea, mis tegelikult nendega toimub."