Juunikuu esimesel dekaadil pingutab Jäär, et kodus kevadel alustatud töid lõpetada. Remondib, renoveerib, ehitab mätaskatust või sootuks uut maja...

Ühel hetkel saavad aga tööd valmis ja Jäär võib tulemuse üle õnnelik olla. Jäära energia ei saa seoses sellega teps mitte otsa ja nüüd suunab ta selle sportlikesse tegevustesse. Nii keha kui ka meel on tänulikud!

Suhted. Kaua kestnud töörügamine on sinu suhteid üsna tuntavalt õõnestanud. Sestap võtad paar nädalat enne jaanipäeva käsile programmi “Õnn õuele!”, mis kätkeb eneses palju rõõmsameelseid tegevusi koos lähedaste inimestega. Ehkki algul veidi kampaaniamaiguline ja kistudki, annab see siiski kiiresti soovitud tulemusi – kaaslased näevad taas sinu rõõmsameelset poolt ning laste arvates pole mitte kellelgi maailmas nii toredat ema kui sina! Ära siiski pea oma positsioone nii kindlaks, et hakkaksid lähedasi, olgu suuri või väikesi, kamandama. Armastuse ja lugupidamisega saavutad märksa enam.

Sinu seksuaalsus on juunis ja juulis väga suur ning naudid väga, kui saad koos partneriga kõik oma kired ja fantaasiad reaalsusse tuua!

Puhkus ja raha. Juunipuhkuse täidaksid mitmete praktiliste tegemistega, juulipuhkusel aga naudiksid suve kogu südamest.

Suve parimaks töökuuks kujuneb august. Sul on palju ideid ja oled väga huvitatud suurematest saavutustest, samuti sissetulekute kasvatamisest. Pingutad kogu südamest ja teed ka mitmeid kasulikke ettepanekuid, kuidas võiks tööprotsesse senisest paremini korraldada.

Kahjuks pole aga kõik su kolleegid sinuga samal lainel. Mõne arvates on august veel täitsa ranna- ja matkakuu, mistõttu võid end oma geniaalsete ideedega kohati üksildasena tunda.

Kui aga peaksid augustis puhkama, leiad kindlasti võimalusi oma töö peale mõelda, võib-olla aga otsustad koguni palgatöö ettevõtluseks ümber korraldada, et senisest rohkem vabadust saada.

Ilu ja tervis. Liigud läbi suvekuude ilusa ja säravana, pakkudes konkurentsi lilledele ja liblikatele. Sarnaselt nende iluga võib ka sinu oma lummata nii poeete kui ka lagastajaid, mistõttu vali hoolikalt seltskondi, milles liigud – armastus ei tohi iial viia löögi või seksuaalvägivallani.

Juunis-juulis püüa vältida kirurgilisi sekkumisi, mis pole hädavajalikud. Näiteks on aeg väga ebasoodne iluoperatsiooniks või kirurgiliseks kehakohendamiseks. Ka kõige väiksemat haava tuleb nüüd hoolikalt kohelda, sest oht põletiku saamiseks on suur.

Sõnn

Sõnni jaoks on suvised märksõnad armastus ja mitmekülgne tegutsemine. Ta liigub rõõmsa ja inimestest ning elust huvitatuna läbi suvekuude, pelgamata vajadusel tööle käsi külge panna või toimuva kohta arvamust avaldada.

Sel suvel täidab Sõnn ridamisi unistusi. Ehkki kaasa aitab ka õnnefaktor, on võlusõna siiski sihikindel töö. Kõige kasulikum on mõelda läbi olulised eluvaldkonnad ja julgelt oma soovid kirjagi panna.

Suhted. Juuni kujuneb väga mõnusaks suhtekuuks. Avastad juba kuu alguses, et sind ümbritsevad inimesed, kellega koos veedetud aeg mõjub motiveerivalt ja teeb sind õnnelikumaks.

Kui oled olnud üksildane, on just juunis suur šanss kohata kedagi, kellega juba jaaniõhtul teineteisele üle lõkke naeratada, ehk ka veel intiimsemasse lähedusse astuda. Siiski pole tegu kirega, mis mõistuse mataks, pigem vastupidi – kaalud oma suhtluskaaslast mõistuse kaaluvihtidega. Leiad, et ta sobib sulle igati.

Juulis oled suhteeluga rahul just sellisena, nagu see parajasti on, augustis aga sukeldud mõnuga armurõõmude ja kire soojadesse lainetesse.

Puhkus ja raha. Juunis oled nii tegus ja aktiivne, et sul pole põrmugi kahju energiat just töösse suunata. Sul on endal palju häid ideid ja oskad edukalt ka teisi kaasata – nad aitavad sul plaane ellu viia. See toob sulle ka piisavalt sisse, nii tunned end igati motiveerituna. Puhkamine ei pruugi juunikuus sama head efekti anda, sest aeg kipuks lihtsalt siia-sinna ära kuluma...

Juulipuhkus teeb su kõige õnnelikumaks, kui võtad aja maha kodus ja selle lähiümbruses. Kõik, mida oma hella käega puudutad, muutub aina kaunimaks. Kui aga valid puhkuseks juuli viimase dekaadi või augusti esimese poole, koged mõnusalt palju seiklusi!

Ilu ja tervis. Sinu elegants ja meeldiv hoiak ei jäta su lähedasi kunagi ükskõikseks, aga nüüd paneb see ka võhivõõraid päid pöörama. Siiski tasub meeles pidada, et ka sinul on energiat piiratud koguses ja seda päris tühja-tähja peale kulutada pole mõtet...

Tervist pead kõige enam jälgima augustis, mil vaimne või füüsiline pinge võib endast mitmesuguste hädade kaudu märku anda.

Kaksikud

Kaksikud on läbi suve sõiduvees – ehkki eri perioodidel erinevaid elutahke eksponeerides, saadavad selles märgis sündinuid nüüd rõõm ja hea seltskond.

Peaaegu poole juulini tunnevad Kaksikud enim rõõmu intellektuaalset laadi tegevustest. Kõige meelierutavamad hetked on seotud uute teadmiste omandamise või jagamisega, samuti vaidluste ja enese tõestamisega. Selleks pakub suvi piisavalt võimalusi – eriti kahe esimese kuu jooksul, mil Kaksikud lahendavad ühe probleemi teise järel.

Suhted. Oled rõõmus ja aktiivne, suhtled meeleldi ja palju, kuid kui oled üksildane, on sul raske end kellegagi siduda.

Pärast jaanipäeva võid end nädala jagu tunda, otsekui viibiksid kummalises vaakumis. Kõik nagu on olemas ja toimib, kuid sul on raske piire tõmmata ning oma tegelikest vajadustest aru saada.

Juulis oled hea kaaslane, eriti siis, kui sulle ei esitata rahalisi nõudmisi ega survestata liigse romantikaga.

Parim suhtekuu on august. Oled sõbralik ja lävid palju erinevate inimestega. Üks inimene, keda kohtad, haakub peaaegu kohe südame külge...

Puhkus ja raha. Puhkuseks aega leida on ülikeeruline! Millal sa selleks ka aega ei planeeriks, leiad end ikka ja jälle tegelemas asjadega, mis kuuluvad pigem töö kui puhkuse juurde.

Tõsi küll, sinu puhul on need teemad tugevalt põimunud, mistõttu ei saa ka öelda, et sa suvel üldse puhata ei saaks. Kui juunis ja juuli esimesel poolel oled tihedalt seotud õppimisega, siis juuli teisel poolel huvitud eriti finantsteemadest. Omand ja investeerimine innustavad sind edasi mõtlema.

Parim aeg puhkuseks on augusti teisel poolel, mil naudid enim kodus olemist ja head seltskonda. Kui siis puhata otsustad, võib sul tekkida mõte kodus mingeid suuremaid muudatusi teha... Osa Kaksikutest võib hakata isegi uue kodu peale mõtlema!

Ilu ja tervis. Sel suvel lahendad nii mõnegi tervisega seotud probleemi. Tunned juunis suurt huvi nii enda kui ka teiste sisemaailma vastu – kõik vaimse tervisega seotud teemad pakuvad nüüd pinget.

Proovi leida tasakaal füüsilise liikumise ja ajugümnastika vahel – kui terves kehas on terve vaim, siis on enesetunne mõnus ning ületamatuid raskusi pole olemas.

Vähk

Pärast mai lõpus olnud kuuvarjutust on Vähk juuni esimestel päevadel tavapärasest mõtlikum. Enne edasi liikumist võib ta tunda, et üks vana minevikuprobleem vajab lahendamist. Vähk kogub end kärmelt ja äsjasest nukrast filosoofist saab hetkega seltskondlik suurilmadaam.

Vähi haare on suve hakul lai ja tema ees ootavad käimata rajad pakuvad edu saavutamiseks uusi, lausa eksklusiivseid võimalusi. Vähi ettevõtmistes on tema kindlad saatjad analüütilise mõtlemise oskus ja eripärane, kuid igas olukorras toimiv huumorimeel.

Suhted. Juunis oled tõeliselt seltskondlik ja tunned sellest ka ise suurt rõõmu. Pälvid kõikjal imetlust. Harjud sellega niivõrd, et parim võimalus su tähelepanu püüda võib olla hoopis väiksema tähelepanu pööramine... Kui üks nutikas tüüp seda kasutama juhtub, oled esmapilgul häiritud ja võid käituda vastupidi oma põhimõttele mitte ise esimest sammu astuda.

Sinu seltskondlikkuse varjuküljeks võib juunis kujuneda asja­olu, et tunned end ebakindlana – oled emotsionaalselt ülitundlik.

Juulis teeb elu sulle piisavalt hella käega pai, nii et kogud taas kenasti enese­kindlust ja suudad suhteski pakkuda küpset partnerlust.

Väga meeldivaks suhtekuuks kujuneb august, mille sumeda erootika vananaistesuvesse kaasa viid.

Puhkus ja raha. Oled heal lainel, et senisest rohkem raha teenida, sest ehkki pälvid palju positiivset tähelepanu, tead ise kõige paremini, kust king pigistab. Murekoht on sinu isiklik finantstervis.

Juunis leiad võimalusi mitut laadi ostmiseks-müümiseks, võib-olla ka lausa uue ettevõttega alustamiseks. Suhtlemine ja avalik tähelepanu on sulle kindlasti kasulikud.

Juulis on su rahaline seis parem ja kui puhata tahad, on just see kuu elunautimiseks kõige kohasem – väikesed seiklused ning lustakad kohtumised täidavad su hinge sügava rahuloluga.

Augustis tundub jälle raha nappivat ja keskendud reaalsetele tegevustele, et olukorda parandada.

Ilu ja tervis. Ehkki juunikuine positiivsete ja negatiivsete tunnete kiire vaheldumine võib vahepeal lausa voodisse lamama sundida, pole su tervis emotsionaalsete kõikumiste tõttu tõsises ohus. Mida vähem oma enesetundes uuristad, seda parem sul tõenäoliselt olla on.

Mis puudutab aga sinu välimust, siis see on klass omaette! Näed igal hetkel välja nii esmaklassiliselt hoolitsetuna, et võiksid kas või kaamerate ette sattuda.

Lõvi

Suve alguses on Lõvi pisut mõtlikum kui tavapäraselt. Mingi jõud viib ta mõtted tagasi minevikku ja just nendele radadele, kust sai omal ajal ummisjalu ja tagasi vaatamata põgenetud.

Enne juunikuu keskpaika on Lõvi siiski muremõtete karikad põhjani joonud ja valmis sirutama kätt rõõmuanumate järele. Edasi kulgeb suvi tõusvas joones, andes Lõvile mitmeid võimalusi elust lihtsalt ausat rõõmu tunda.

Suhted. Võid juunis mõelda, et sa ei taha end kellegi ega millegagi siduda ja armusuhted on mõneti ülehinnatud väärtus. Sellises pisut kibedas suhtumises resoneerud hõlpsasti kellegagi, kelle samuti elu suhtes skeptiline hoiak sind hetkega paelub. Ole siiski ettevaatlik, sest see hoiak võib varjata mõnd üpris labast tõsiasja.

Juulis avad silmad ilule, pakkudes seda maailmale ise ja võttes ka tänulikult vastu. Sinu suhtemaailm jääb aga endiselt veidi komplitseerituks – näiteks tunned ise keelatud armastuse diskreetseid kombitsaid oma südame ümber või astub su jälgedes keegi, kel sinna vähimatki asja ei tohiks olla.

Selgus ja helgus saabuvad augustis, mil su meel ja mõtted hülgavad kõik salajased ja peidetud maadel looklevad rajakesed. Astud kindlal sammul mööda peateed ja oled valmis kogu maailmale õpetama, kuidas armuasjad tegelikult käima peaksid.

Puhkus ja raha. Kui kunagi ammu eneses peituva kunstniku praktilistel kaalutlustel alla surusid, võtab see juba juunis eluõiguse tagasi. Korraga on sul palju hapraid ideid, mida tasapisi teostades võid end hoopis uutest mõttedimensioonidest leida. Ka oma loomingut esitledes ei tunne sa tõrkeid – tajud end osana jumalikust loometööst ja täidad uhkusega ülesanded, mis selle käigus sinu kanda on jäänud.

Juuliski pälvid tähelepanu ja imetlust, kuid oled seda kogedes enese kohta ebaharilikult tagasihoidlik. Pingutad pigem omaette vaikselt edasi. Juuli võiks olla ka parim puhkusekuu, sest nüüd leiad sa tõepoolest puhkamiseks aega – augustis tahad aga jälle täie vungiga ühiskonna- ja karjääriasju ajada.

Ilu ja tervis. Ilu, mis sind saadab ja iseloomustab, on sel suvel pisut ebamaist laadi ning kõige enam kehtib see juuni ja juuli kohta. Augustiks oled üles leidnud kõik klassikalised viisid end fragmenthaaval kauni teemandina sädelema lüüa.

Ole juulis ettevaatlik, on traumade oht. Augustis hoolitse, et su veri nii-öelda puhas püsiks – hoolitse ka väikeste torkehaavade eest. Eraldi hoia silm peal enda kui naise tervisel.

Neitsi

Neitsi jaoks võib väljas küll juba suur suvi olla, kuid tal on nii palju tööga seotud mõtteid, plaane ja ambitsioone, et mahedad suvetuuled ulatuvad küll sasima tema juukseid, kuid mitte juhtima rajalt kõrvale tema plaanipärast tegutsemist. Nimelt võib Neitsi olla just hiljuti aru saanud, et tal on oma karjäärieesmärkideni veel pisut minna, ning selle tee just suve hakul jalge alla võtnud.

Lisaks igapäevatööle laiendab Neitsi meeleldi ka muudes vormides erialast tegevust, nii et igavuse üle ta sel suvel kindlasti kurta ei saa.

Suhted. Sinu suvi on vahelduste- ja võimalusteküllane, mõnikord tundub sulle, et liigagi. Ent valdkond, kus see väga ei kajastu, on sinu eraelu.

Kõige õnnelikum oled suhetes siis, kui sinu kõrval on turvaline partner, kellega oled harjunud kõiki oma elu tõuse ja mõõnu jagama. Usaldad teda jäägitult ja kui tema sulle samaga vastab, olete mõlemad kogu muus elus võitmatud.

Parim aeg uue suhte leidmiseks on juuni. Juulis võid kohtuda kellegagi, kellega tekib küll vastastikune tõmme, kuid kes on juba võetud.

Puhkus ja raha. Loodetavasti oled kevadel juba puhata jõudnud, sest juunis-juulis oled nii hõivatud, et puhkusel oleks märkimisväärne oht lihtsalt läbi kukkuda. Poole juulini pole seetõttu mõtet puhkuseplaanidele keskenduda, sest kui puhates kogu aeg tööle mõtled, võiks juba pigem tööd teha. Vähe sellest, et põhitööl rabad, tunned kiusatust ka väikeste lisaotste hankimiseks, et kogemusi ja lisaraha saada.

Juuli teisel poolel laiendad oma haaret veelgi – jõuline pühendumine viib su kokku samas helistikus hingavate inimestega ning koos suudate luua märkimisväärseid sünergilisi efekte, mis võivad muuta nii sinu karjääri kui ka kogu su tegevusvaldkonda.

Augustis läheb kõik aina põnevamaks. Väärt uudiste hulka kuulub seegi, et sinu panust töösse märgatakse ja see kajastub ka sinu pangaarvel.

Ilu ja tervis. Läbi suve iseloomustab sind märkimisväärne ilu ja hoolitsetus, mis saavutab kõige erksama sära juuli viimaseks dekaadiks. See saadab sind suve lõpuni. Mängid oma välimusega otsekui mõnd kaunist muusikapala – varieerid värve ja stiile ning flirdid eri väljendusviisidega.

Juulis võib sind pisut vaevata üks vana tervisehäda, mille lootsid olevat juba minevikuks saanud.

Kaalud

Kaalud nägid kevadel vist küll esimesena eriti kaunist ja kirjut liblikat! Või siis ehk kollast? Suvi kujuneb vaheldusrikkaks, võimalusi loovaks ning Kaaludele vägagi meeldivaks.

Juuni on selle suve kõige seltskondlikum kuu – Kaalusid tõmbab inimeste hulka ja samuti teisi inimesi nende poole. Suhtlemises ja seltskonnas suudavad Kaalud kõik plaanid edukalt teoks teha, sest neil on alati imetlejaid, kes neile pühenduda soovivad.

Suhted. Tunned juunis suurt tõmmet ühe inimese poole, kes näib kehastavat kõiki neid omadusi, mida iseenda parima versiooni juures tervitada tahaksid. Ka tema materiaalne võimekus avaldab sulle muljet. Ehk liigagi – igatahes võiksid enese vastu aus olla ja mõelda, kas sind lummab rohkem tema olemus või võimalused, mida seotus temaga sinu ellu tooks.

Suurema osa juunist veedad kõige meelsamini sõpradega suheldes. Mõnusalt pingevabades, kuid siiski peamiselt arukates vestlustes tajud tugevat hingesugulust kellegagi, keda varem pole nagu märganudki. Valikud on nüüd sinu käes.

Juuli lõpudekaadist poole augustini ole ettevaatlik, et sa oma salaigatsusi järgides ei purustaks kogemata kellegi teise muinasmaad.

Puhkus ja raha. Juunis ei taha sa puhkamisest tõenäoliselt veel kuuldagi – nii palju on teha, tööasjad on huvitavad ja pingutustega koos avanevad sulle mitmed väärt võimalused. Karjääriarengu ja suuremate sissetulekute nimel oled valmis päris korralikult pingutama. Veidi ette rutates võib öelda, et selline otsus kujuneb sulle väga kasulikuks.

Juuli kahel esimesel dekaadil pole suurt vahet, kas oled ametlikult puhkuselehel või töönimekirjas, sest mõlemal juhul käitud ühtemoodi – suhtled palju ja kavandad uusi plaane.

Parimaks puhkusekuuks kujuneb aeg juuli viimasest dekaadist poole augustini. Siis igatsed veidi üksindust ja aega järelemõtlemiseks. Loodus ja kunst teevad su õnnelikuks.

Ilu ja tervis. Kaunina vastu võetud kevadest liigud sama kaunina suvesse ega jäta oma välimuse eest hoolitsemist kordagi unarusse. Augusti keskpaigas oled iseäranis võluv. Naudid enese ilusaks tegemist samavõrd nagu komplimente ja imetlevaid pilke.

Siiski tasub just augustis tervisega ettevaatlik olla. Ilusa naha nimel tuleks kõik putukahammustused korralikult desinfitseerida, traumadest hoidumiseks vältida suuri loomi ja üldise hea enesetunde nimel tegeleda tõsiselt kõigi krooniliste haigusnähtudega.

Skorpion

Skorpioni suvesse mahub nii palju eriilmelisi ettevõtmisi, et kui keegi peaks sellest filmistsenaariumi kirjutama, jääks ta tõenäoliselt hätta.

Veidi süüvides ja olukordi analüüsides leiame siiski ka ühise nimetaja, milleks on sel suvel Skorpioni jõuline ambitsioonikus. Nii palju on teha ja saavutada ning Skorpion ei taha ilusast, soojast ja väikeste kommunaal­arvetega perioodist ühtegi hetke mööda lasta.

Kui augustikuu Skorpioni sõbrad eluteedelt tema ümber kokku toob, tuleks anda enesele võimalus nende seltskonnast ka ootustevabalt rõõmu tunda.

Suhted. Kodu pole vaidlustanner, vaid pigem koht, kus puhata. Kui lähedased sulle juuni esimesel poolel selliseid vihjeid teevad, võiksid neid kuulda võtta ja oma hinnangud pigem endale hoida – eriti, kui sinult neid küsitudki pole.

Rahuingli rolli eluteater sulle sel suvel ilmselt ei paku. Ehkki kui tunned, et see on sulle kasulik, kannad muidugi sellegi välja, mis siis, et sisemiselt võid pingetest hõõguda.

Sinu suhted on parimad, kui partner kõigi su ambitsiooni­dega nõustub ja nende teostamiseks abi pakub. Siis tajud armastust, tunned tema vastu jõulist kirge ja soovid pakkuda parimat, mida oskad.

Puhkus ja raha. Juuni esimesel dekaadil tasub osa kriitilisemaid hinnanguid enese teada jätta. Need võivad küll õiged olla, kuid see õigus läheb maksma head suhted töökohas.

Juunis ja juulis on raske puhkuserežiimil püsida – alailma läheb tööl vaja sinu sekkumist või otsustad sa seda ise pakkuda, kui teised küsida ei taipa. Kuu aega puhkusel viibimist võib sootuks võimatuna tunduda.

Märksa paremaks puhkusekuuks ennustavad planeedid augustit. Ent siiski ei tähenda ka augustipuhkus enese lõdvakslaskmist, vaid pigem tegelemist teemadega, mis lähevad sulle korda, kuid milleks tükk aega pole aega leidunud.

Ilu ja tervis. Kuna paigal olla või mõtteid lõõgastada sa naljalt ei malda, tuleb sul silmitsi seista ka sellega, et kehas ja meeltes säriseb aeg-ajalt elektriline pinge.

Juunis ja juulis võiksid suunata osa väljundit otsivatest impulssidest pikkadesse jalutuskäikudesse looduses.

Augustis keskendu oma vaimu ja emotsioonide rahustamisele – kui tunned end hästi ja hinnatuna, on ka tervisega kõik hästi.

Ambur

Amburi suvi kujuneb rahutumaks, kui ta ise sooviks. Paljuski määrab seda mure töö ja rahaga seotud küsimustes. Õnneks on Amburi arukas meel siiski ka piisavalt rahulik, et mõista: kui otsest puudust majas pole, tuleb lihtsalt elada ja tegutseda ning mitte ülemäärase muretsemise peale aega raisata.

Suhted. Muidu üpris heitliku suve parimaks osaks on sinu eraelu. Seda eriti siis, kui oled kindlas suhtes ja ka ise valmis kaaslase nimel pingutama.

Uusi suhteid otsides võivad sind mõned karid varitseda, kuid oled igati valmis nende vahelt probleemideta läbi minema. Nii näiteks võid juunis valida kaaslasi liigselt nende sissetuleku ja rahatarkuse järgi, unustades teised väärtused.

Juulis võid tunda, et kõik hea ja armastust vääriv asub kusagil kaugel. Tõepoolest – küllap on kaugel palju ihaldusväärset, kuid esmalt tasub märgata seda, mis on siinsamas sinu silmade all. Inimeste raha järgi hindamine ei kao aga kuhugi...

Uute suhete leidmiseks parim aeg saabub alles augusti keskpaigas, mil lased kaasa rääkida ka oma ausal südamel.

Puhkus ja raha. Nagu igal suvel, oled ka nüüd jätnud puhkuseküsimused isevooluteed liikuma. Juunis puhates saaksid ära hoida nii mõnegi konflikti, millesse tööl kuu teise dekaadi jooksul sattuda võid. Tõenäoliselt aga ei leia sa juunis veel puhkamiseks aega ja ragistad kõik riiurattad läbi. Pärast on õhk puhtam, ent ka sõprade list võib kuu lõpuks pisut lühem olla.

Kui saad, puhka juulis, sest töised tegemised tekitavad taas konflikte. Mitte et sa neid ise väga otsiks, kuid samas ei saa ju ka lihtsalt kõigega nõustuda...

Juuli kolmas kolmandik ja august aga kulgevad sinu jaoks igati edukalt, seega liigud siis sujuvalt oma eesmärkide poole.

Ilu ja tervis. Kevadised valud lähevad suvesoojuses kiiresti meelest ja võid enesega igati rahul olla – leiad taas võimaluse end rohkem liigutada ja mõistad suurepäraselt, kuidas terve keha ja vaim on omavahel seotud. Käsitled keha ja mõtteid ühtse instrumendina, millel oma elu partituure läbi mängida.

Välimus kipub aeg-ajalt meelest minema, kuid kui enesele piisavalt meelepärast meelelahutust leiad, korvab silmade sära ka aeg-ajalt hooldamata jäänud soengu või eelkõige mugavusest lähtuva rõivavaliku. Liiatigi suudad end minutiga daamiväärilisse konditsiooni viia, kui selleks vajadus tekib.

Kaljukits

Kaljukits alustab suve parimate kavatsustega. Ta on hoolikalt keskendunud ja plaane teinud ning talle tundub, et üle tüki aja suudab ta olukordi kontrollida.

Siiski saab taas kinnitust vana ütlemine, et kui inimesed plaane teevad, siis on jumalatel väga lõbus. Kujuneb nii, et Kaljukitse plaanid on kogu suve muutumises ja teisenemises. Hea on aga see, et sihikindel ja arukas Kaljukits oskab muutuvaid olusid ülihästi enese heaks tööle rakendada ja kokkuvõttes kõigest ikkagi võitjana väljuda.

Suhted. Kui end ise veidi ebakindlana tunned, võib see kajas­tuda ka sinu suhetes, seepärast püüa eelkõige elusse enesesse rahulikult suhtuda. Usu enda toimetulekujõusse, nii vähendad kõikumisi oma suhetes, mis muidu justkui tormist merd meenutavad.

Juunis on suhted kõige paremad siis, kui aktsepteerite partne­riga teineteise tegemisi ja väljendate vastastikust usaldust. Jaani­päeva ajal ole ettevaatlik, sest sinu suhteilmakaart näitab äikeseohtu.

Juuni ja juuli esimene dekaad pole uute suhete loomiseks head. Juulis kipub sinu suhtemustrit mõnikord tumestama asjaolu, et raha on vähem, kui sulle meeldiks...

Juuli teisest dekaadist läheb suhteelu tunduvalt paremaks ja kuu viimasel nädalal tunned end koos partneriga väga hästi. Kõik, mida koos ette võtate, liidab teid veelgi. Augusti esimene pool võib olla keeruline, teine pool aga on taas väga mõnus.

Puhkus ja raha. Pikka ja laiska puhkust sel suvel oodata ei ole. Kui ajad on majanduslikult keerulised, aga tööd ja teenimis­võimalusi on, teed enese arvates ainumõeldavad otsused ja keskendud pingutamisele.

Nii saabub esimene mõnus puhkuseaeg alles juuli viimasel nädalal. Naudid seda eriti, kui saad seda teha sulle olu­lises selts­konnas. Ka augusti esimese poole võiksid veeta pigem kerge­mas õhkkonnas, sest nii säästad end nii mõnestki pingelisest olu­korrast.

Augusti keskpaigaks oled tõenäoliselt mõistnud, et soovid kogeda veel arenguvõimalusi, mistõttu leiad end koolide suvelõpupakkumisi sirvimast.

Ilu ja tervis. Sinu välimus teeb sulle rõõmu, kui leiad aega seda pisut pikemalt vaadelda. Juunis on ka kerge teha tervist toetavaid elustiilimuudatusi.

Heitlikes oludes kaitse emotsionaalset tervist ja püüa maailmale läheneda läbi huumoriprisma. Juulis hoidu üle­pingutustest, vähenda abivalmidusest kaela võetud kohustusi ja ära lase eneselt liiga palju nõuda. Augustis võta aega unistuste teostamiseks, sest nii toetad ka oma tervist.

Veevalaja

Veevalaja suvi on kirju ja mitmekülgne. Ta leiab mitmeid viise elavdada oma argipäevi ja maailmapilti, leides põnevaid impulsse nii kultuuriloomingust kui ka teiste inimestega suhtlemisest. Eriti kirju ja põnev on juunikuu, mil Veevalaja kogeb kultuurivaldkonnas tõeliselt võimsaid elamusi.

Argielu ja ainelise maailma nõudmised tunduvad Veevalajale kohati üpris tüütud, aga pääsu tal neist pole, mistõttu on kasulikum vajalikud tööd-tegemised kohe ära teha. Oma arvamust võid ka hiljem avaldada.

Suhted. Eraelu pakub sulle samuti mitmekülgseid elamusi, mille vahel valimine võib juba ise olla üpris lustakas ja meeliülendav tegevus.

Kui oled üksildane, ootab sind võimaluste suvi, sest ühel ja teisel pool ringi liikudes – või isegi üldse mitte midagi tehes – oled sobiva soo esindajate silmis sel suvel väga atraktiivne.

Juunis on kõige tähtsam paik (ka flirtimise mõttes) töökoht. Esmalt püüab tähelepanu sinu professionaalsus, seejärel kohe ka sinu meeldiv olek ja välimus.

Eriti mõnus ja särtsakas suhteaeg algab mõni päev enne juuni lõppu ja kestab kuni juuli kolmanda dekaadi alguseni. Romantilised hoovused võivad su sellal viia ka vastastikuseid tõotusi vahetama ja see osutub igati õigeks otsuseks. Seevastu hiljem peaksid hoolikalt mõtlema, mis sind tegelikult partneriga seob.

Puhkus ja raha. Alustad juunikuud väga hoogsal lainel ja suudad tänu oma sädeinimese-loomusele ka teisi kaasata. Sinu jaoks on see saavutuste aeg. Kuu keskpaigast käid veidi maha, kuid ei tunnista seda eneselegi, teistest rääkimata.

Parimad ajad puhkamiseks ongi juuni keskpaigast juuli lõpuni. Kui elu lubab, vaheta ka keskkonda, nii puhkad kõige paremini.

Augustis tunned end oma ametikohal igati kindlalt ja uhkelt – elu söödab sulle ette mitmeid kasulikke võimalusi.

Ilu ja tervis. Alustad suve väga elegantse ja hoolitsetuna, sest sinu välimus on sulle nüüd väga oluline. Nii rõivastuses kui ka soengus-meigis on kõik väga kena ja õige ning kes sinult moeasjus eeskuju võtab, ei eksi ühegi kirjutatud (või kirjutamata) reegli vastu.

Juulis lased enesekontrolli oma välimuse teemal lõdvemaks, kuid võidad sellest veelgi enam – veidi metsikut vabadust toob su unikaalsed küljed hästi välja. Suve viimasel kuul omandad taas professionaalsema välimuse.

Kalad

Kalade suves vahelduvad ilusad hetked mõnevõrra keerulisematega. Filosoofiliselt võttes loovad ilu suured teemad, nagu näiteks loodus ja kultuur ning ajatud inimsuhted, probleeme tekitavad pigem materiaalsel pinnal vormuvad väikesed nääklused. Kui Kalad suudavad neist üle olla, tõotab suvi tulla imekaunis ja isegi probleemivaba.

Siiski kipub elu Kalasid vahel negatiivses mõttes kätte saama nii töölt kui ka kodust, sest mõnikord erineb Kalade nägemus heast päevast sellest, mida teised neilt ootavad.

Suhted. Juunis naudid peamiselt häid ja väga häid suhteid nii sõpruse, armastuse kui ka erootika pinnal. Su tuju on hea, energiat palju ja mida rohkem suhtled ning seltskondlikke meelelahutusüritusi külastad ja korraldad, seda rohkem rahul iseendaga oled.

Kui oled üksildane, on uusi suhteid kergem luua juulis – kusjuures parimaid paiku teineteise tundmaõppimiseks võib olla ühine töökoht. Ühiselt projekti kallal töötades võite avastada nii mõndagi...

Parim aeg armastuseks jääb juuli viimasesse dekaadi ja augusti esimesse poolde – sa lausa kiirgad lummavat seksuaalsust! Selles helluse ja armastuse õhkkonnas võivad sõlmuda üliolulised kokkulepped, mis toovad sulle veel kaua naeratuse näole.

Puhkus ja raha. Tööd on sel suvel küllaltki palju, raha aga vähem, kui sulle meeldiks. Seepärast pead mõnikord kõvasti pingutama ka siis, kui väga ei viitsiks. Eriti halvasti tunned end kartes, et vead tööl pikki tunde veetes alt oma lähedasi.

Proovid juunis kõvasti pingutada, et rohkem raha teenida. See ka õnnestub, kuid nagu kiuste kasvavad kohe ka kulutused, mistõttu paned taas tööle rohkem rõhku. Rahaliselt parim aeg on juuli teine pool, mil võiksid enesele ka mõnusat kõigest praktilisest väljalülitumist lubada.

Augustis läheb tööelu jälle täie hooga edasi. Sul on kollektiivile palju nõudmisi, mida igati õigustatuks pead, ent kui teised sulle oma soovidega vastavad, võid tunda, et seda kõike on pisut liiga palju.

Ilu ja tervis. Oled läbi suve silmatorkavalt ilus, väikeste kavalate nippidega täiendad oma niigi suurepärast välimust veelgi. Mida enam lood meeldivaid elamusi, seda paremini end vaimselt ja füüsiliselt tunned.

Suve esimesel kuul võib sulle palju rõõmu valmistada näiteks elukohavahetus – linnast maakoju kolimine on tulvil positiivseid emotsioone. Kitsaskohtadeks võivad aga saada praktilised küsimused.

Kui tõenäoliselt soovitaksid seda artiklit lugeda ka teistel?
Ei soovita üldse Soovitan väga