Rasketest seljaoperatsioonidest taastununa läheb naine algavale suvele vastu kogemuse võrra tänulikumana, tegemata eesseisvaks konkreetseid plaane. „Viimased kaks aastat on olnud karmaline periood,” tunnistab Kethi. „Tegin üheksa kuu jooksul läbi kaks seljaoperatsiooni ehk olen õppinud kaks korda uuesti käima ja mu taastusravi ei ole tegelikult veel lõppenud."

„Rohkem spontaansust!” tahab Kethi saabuva suve hakul tingimata rõhutada. „Ja rohkem heas mõttes „ah, las minna!” vabadust! Ehk ei maksa nii pedantliku joonega enda 1. jaanuaril kirja pandud eesmärke täita punnida?” Kethi paneb iseäranis naistele südamele: „Söö grill-liha nii palju, kui soovid, maiusta koogikestega või dringita sõbrannadega ja ära piitsuta end sellepärast!” Kethi on tähele pannud — ja ise sama teinud — naiste rohket kurtmist käest läinud toitumise ja vormi pärast. „Mis rannavormi siin üldse vaja on, kui Eestis ongi meil kogu suve jooksul vaid kaks nädalat rannailma!” naerab Kethi.

Muuseas jagab Kethi loos, kuidas tema oma nahka suvisel ajal hoiab ja alati nii hea välja näeb. "Asjaolu, et mul ei ole 32-aastase naise kohta kortsukesi, on osalt tänu