Toimeaine meie enda kehast

Preparaat koosneb ensüümidest. Ensüümid on valdavalt valgud, mis katalüüsivad valikuliselt ainevahetusprotsesse meie kehas. Nad vastutavad keemiliste ühendite sünteesi ja lagundamise eest. PBSerumi kaubamärgi ensüümide kasutamine esteetilise meditsiini valdkonnas on revolutsiooniline lähenemisviis mistahes tüüpi fibroosi ravile. Sinna hulka kuuluvad ka traumajärgne ja operatsioonijärgne fibroos; atroofilised, hüpertroofilised ja kelloidarmid; neurootilised armid; põletusjärgsed armid, armid pärast naha siirdamist; fibroos pärast rasvaimu ja kirurgilisi sekkumisi; sõlmelised tselluliidimuhud; aknearmid jne.

PBSerum Medical koosneb kolmest fermendist: lipaas, kollagenaas ja lüaas. Nad toimivad sünergiliselt fibrootiliste protsesside vastu võitlemisel ja võivad oluliselt parandada patsientide elukvaliteeti.

  • Kollagenaas – hävitab tselluliidi sõlmelised muhud, stimuleerib uue kollageeni moodustumist, eemaldab kiud- ja armkoe, silub „apelsinikoort”
  • Lipaas – hävitab rasvkoe, stimuleerib rasvade ainevahetust ja triglütseriidide lagunemist
  • Lüaas – hävitab vee kogunemise eest vastutavaid polüsahhariide, vähendab turset kahjustatud kudedes.

Kolm preparaadi variatsiooni võimaldavad individuaalset probleemi lahendamist

Preparaati võib kasutada nii näol kui ka kehal, nii rasva põletamiseks kui ka naha pinguldamiseks. Preparaat lahendab väga erinevaid probleeme, aga kuidas on see võimalik? Olenevalt patsiendist valib spetsialist kolmest variandist just talle sobiva:

  • PBSerum Medical HIGH sisaldab kõige rohkem kollagenaasi ja seetõttu kasutatakse seda igat tüüpi armide ja vastupidavate fibroosivormide raviks.
  • PBSerum Medical MEDIUM on rasvaimu alternatiiv. MEDIUM sisaldab kõige rohkem lipaasi. Preparaat on ette nähtud lokaliseeritud rasvavarude, sealhulgas probleemsete piirkondade raviks. Preparaat kõrvaldab tselluliidi ja vähendab ümbermõõtu.
  • PBSerum Medical LOW tagab lifting’u, kõrvaldab lõtvuse, taastab kollageenistruktuure. LOW preparaat sisaldab võrdses koguses kõiki ensüüme. LOW kontsentratsioon on mõeldud silmade ja silmalaugude ümbruste korrigeerimiseks pastoossuse, lõtvuse, turse korral või songade olemasolul. Samuti kasutatakse LOW kontsentratsiooni nõrgema lõtvuse, naha elastsuse kaotuse korral erinevates näo- ja kehapiirkondades, nagu kael ja dekoltee, põlvede ümbrus. Võimas drenaažiefekt aitab vähendada fibroosist põhjustatud turset.

Nii armide ravimine kui ka topeltlõua kõrvaldamine

„PBSerum Medical sobib mitte ainult inimestele, kellel esinevad armid, striiad või tselluliit. See on tõhus vahend näo kontuuride pinguldamiseks, naha turgori ja toonuse tõstmiseks, näo alumise kolmandiku parandamiseks, kaela lõtvuse ja topeltlõua kõrvaldamiseks. PBSerum Medical sobib hästi pärast rasedust naise eesmise kõhuseina lõtvuse eemaldamiseks. Samuti saab preparaat hästi hakkama lipoomide eemaldamisega ja nahasiirdamise transplantaatide integreerimise kiirendamisega,” selgitab vipMedicumi esteetilise meditsiini spetsialist Sabina Sommer.

Sommer lisab, et soovituslik on koos PBSerumi injektsioonidega läbida ka Endospheres Therapy kuur. Selline aparaatne vibrokompressiooni massaaž-lümfidrenaaž aitab kiirendada rasvade lagunemisest tekkinud jääkainete väljaviimist.

Praegu kehtib vipMedicumis protseduurile tutvumishind 319 eurot. Konsultatsioonile saab tulla tasuta!