Filmiprogrammi kuuluv film “Audrey” (Audrey) portreteerib armastatud näitlejannat Audrey Hepburni, kes oli tuntud oma suurepärase stiili poolest ning tegi viljakat koostööd prantsuse moelooja Hubert de Givenchyga.

Dokumentaal “Cardini moemaja” (House of Cardin) peategelaseks on legendaarne prantsuse moelooja Pierre Cardin, kes pälvis moemaailma imetluse omanäoliste kollektsioonidega.

Film “Margiela — oma sõnadega” (Margiela — In His Own Words) toob kulisside tagant avalikkuse ette alati privaatsust hinnanud ning enda isikut varjanud geniaalse moelooja Martin Margiela — muidugi vaid häälena.

MoeKunstiKino seansid toimuvad 18.-31. oktoobrini kinodes Sõprus Tallinnas, Elektriteater Tartus, Amadeus Jõhvi Kontserdimajas ning Viljandi Kogukonnakinos Forum Cinemas Centrumis. Piletid on alates tänasest müügil kinode kassades ja veebilehtedel.

Film ”Audrey” linastub ingliskeelsena, filmidel ”Margiela — oma sõnadega” ning ”Cardini moemaja” on eesti- ja venekeelsed subtiitrid. Täpsem info www.moekunstikino.ee