Eestis on palju häid tootjaid, keda soovitan usaldada, sest me teame, mida siinne kliima meie nahaga teeb ja oskame tooteid vastavalt sellele luua ning oleme alati kliendile olemas – nõu, jõu ja kiirete lahendustega.

Kuidas minna sügisesse nii, et suvesära võimalikult pikalt nahal püsiks?

1. SAMM: NAHA PUHASTAMINE

Nahka tuleks puhastada nii hommikul kui ka õhtul. Klassikaliselt soovitatakse jälgida oma nahatüüpi, aga mina vaidlen vastu, sest praegu on nii palju häid näopesugeele, mis nahka ei kuivata ega ärrita. Seega soovitan nii:

  • puhastamiseks sobivad piimad ja õlid, kui sulle ei meeldi veega nägu pesta;
  • geelid, vahud ja tekstuuri muutvad õligeelid siis, kui sa soovid nägu veega pesta.


Selle eelistuse järgi valides puhastad kindlasti nägu parema meelega ja rutiinist võib saada tegevus, mida ootad.

Kui nahk on puhas, siis tuleb see viia tasakaalu ja selleks sobivad näoveed. Näovesi aitab tasakaalustada naha pH-d ja kuna toode jääb nahale, siis aitab see hästi niisutada ning sageli ka rahustada. Soovitan kanda näovee niiskele vatipadajale – nii kulub toodet palju vähem.

Rohkem infot naha puhastamise ja endale sobivate toodete leidmise kohta saab siit artiklist.

Soovitan kanda näovee niiskele vatipadajale – nii kulub toodet palju vähem.

2. SAMM: KOORIMINE


Koorimine on tähtis, aga koorimise sageduse teemal liigub sama palju arvamusi kui kohvi kasulikkuse või kahjulikkuse kohta. Minu kogemus ütleb nii: koori siis, kui sinu nahk tundub katsudes kare ja krobeline. Eriti hästi on seda tunda laubal, kus on aeg-ajalt nagu pisikesed liivaterad. Koorimiseks on parimad hapete või ensüümidega koorijad, mis kantakse nahale nagu näomaskid ning jäetakse mustust ja surnud naharakke 3–7 minutiks „sööma“. Üks selline on D’DIFFERENCE'i 5D Firming Faceglow Peel. Kõigile, kes tahavad, et koorijas oleks ka terad, soovitan valida pehmed õliterad, nagu D’DIFFERENCE'i koorijas 4D Delicate Smoothing Exfoliator. Igasugu kividest jahvatatud puru, seemnetükid ja muud mineraalid on ka peene jahvatuse korral teravate nurkadega ning põhjustavad nahal mikrokahjustusi.

3. SAMM: MASK

Mask on midagi, mida sa ei tee iga päev, aga see võib muuta sinu päeva! Teeme selgeks, milline maskitüüp ja milline nahatüüp kõige paremini kokku sobivad.

  • Koorivad maskid sobivad igale nahale, eriti hästi küpsele ja ebaühtlase tooniga nahale.
  • Turba- ja mudamaskid sobivad ebapuhtale ning probleemsele nahale, mis vajab ergutamist ja turgutamist.
  • Savimaskid sobivad rasusele ja ebapuhtale nahale.
  • Kreemjad maskid sobivad kuivale ja karedale nahale turgutamiseks.
  • Öömaskid on sarnased kreemjatele maskidele ja sobivad kuivale nahale.
  • Kangasmaskid ja geelmaskid on ka sarnased, sest maski kangas on tavaliselt geeliga immutatud, mõeldud on need igale nahale jahutamiseks ning värskendamiseks.
  • Tekstuuri muutvad maskid (geel muutub vahuks) sobivad oma kiire mõju tõttu igale nahatüübile, millelt on vaja eemaldada väsimuse märke.


Näomaski töö on naha kiire turgutamine ja abistamine, mõne probleemi lahendamine ning silmaga nähtava tulemuse andmine. See saab sündida siis, kui maski koostisainete hulgas on tõhusad aktiivained ja nende kontsentratsioon on suurem kui kreemis. Hästi oluline on valida mask vastavalt naha olukorrale ja soovitud tulemusele. Punetavale ja karedale nahale savimask hästi ei mõju, õrn nahk võib happerikka maski tõttu punetama ja kipitama hakata. Pikemalt saad maskide ja nende mõju kohta lugeda meie kodulehelt.

Parim tekstuuri muutev, kohest efekti andev mask on D’DIFFERENCE'i 5D Golden Beauty Face Mask.

4. SAMM: SEERUM

Seerumid on kuum teema! Ja peabki olema, sest just seerum on sageli see väike, aga võimas võluvits, mis kreemile jõudu juurde annab ja naha „elama“ paneb. Põhiline küsimus seerumite kohta: kas ma pean kasutama kreemi, kui mul on seerum? Jah, pead! Seerum on nagu pesu ja kreem on nagu pealisriie – üks vormib ja tugevdab, teine katab ning kaitseb. Teine küsimus seerumite kohta: kas see käib kreemi alla või peale? Seerumit kanna alati kreemi alla, lase imenduda ja lisa kreem. Kolmas enim levinud küsimus: millal ja kui tihti seda kasutada? Siin soovitan jälgida tootjapoolseid kasutamisjuhiseid ja enda tunnetust. D’DIFFERENCE'i seerumid on veepõhised (H2O), need on aktiivainetepõhised ja lisaainetevabad ning seetõttu julgen neid soovitada igal hommikul ja õhtul, et pakkuda nahale kiiret ja tõhusat turgutust. Varasügisel on parim 5D Rejuvenating Face Serum. Selles on nelja erineva molekulmassiga hüaluroonhapet, mis hoiavad naha niiskustaseme kõrgel ega lase sügistuultel nahka kiusata.

Seerum on nagu pesu ja kreem on nagu pealisriie – üks vormib ja tugevdab, teine katab ning kaitseb.

5. SAMM: KREEM

Head kreemi valida ja leida on pehmelt öeldes raske. Nii tahaks kuulata sõbranna soovitusi, aga tema nahk on teistsugune. Väga tahaks usaldada müüjaid, aga poodi minna on vaev. Tootearvustused tulevad appi, aga kes ütleb, et need ausad on?

Mina soovitan alustada sellest, et unustage oma vanus, vaadake peeglisse ja mõelge, millist tulemust te kreemilt ootate. Kui meik ei püsi ja muutub laiguliseks, on teie nahas vähe niiskust. Kui jume on ebaühtlane ja nahk on kare, on selles vähe toitaineid ning nahk on kuiv. Rasust nahka katab läige ja kimbutavad punnid ning laiad poorid, rasuses nahas on kindlasti vähe niiskust. Kui nahk tujutseb ja jonnib, kipub punetama ning kreemid imenduda ei taha, on teie nahk tundlik. Vananeva naha tunnustega on vist kõik kursis.

Need erinevad mured võivad esineda igaühel, erinevatel eluetappidel ja aastaaegadel. Kõige kiiremat lahendust vajab naha tundlikkus ja niiskusvaesus. Selle mure võitmiseks on vaja aega ja kannatust ning D’DIFFERENCE'i näokreemi 4D Anti-Redness Face Cream. See kreem teeb sinu naha kaitsekihi korda ja naha tugevaks!

D’DIFFERENCE'i kohta leiad rohkem infot meie kodulehelt www.ddifference.com.

Jälgi meid ka sotsiaalmeedias:

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid