Seksuoloog ja suhteekspert Sadie Allisoni sõnul aitab selle mõistmine veenduda, et suhte mõlemad osapooled on rahuldatud ja seda efektiivselt. Näiteks aitavad muud tegevused, näiteks kliitori stimuleerimine, naisel palju kergemini orgasmini jõuda, ehk saate seksimisest tulenevatest kasuteguritest osa ka sel viisil.

2. Proovige “laiskasid” asendeid

Laisk ei tähenda tingimata midagi negatiivset, vaid ka “laisk seks” on hea seks. Igal juhul tunnete end peale seda kallimaga lähedasemana.

3. Proovige seksida lõunapausidel

Kui töötate mõlemad kodukontoris, võiksite aeg-ajalt lõunapause seksiga vürtsitada. Sel juhul pole vajadust leida selleks jaksu peale pikka ja väsitavat tööpäeva.

4. Anna endale armu

Kui hetkel on tõepoolest väga kiire ja stressirikas aeg, tasub endale armu anda. Mõelge lihtsalt läbi, kuidas sel perioodil oma suhtesse panustate ja pidage kasvõi sellest miinimumist kinni.

5. Seadke intiimsus prioriteediks

Olgu tegemist siis kiire ajaga või mitte, seks ja intiimsus võiksid olla te suhtes prioriteediks. See peaks olema midagi, mida soovite ja vajate, mitte midagi, mida peate tegema.

6. Proovige aeglasemalt seksida

Aeglane seks võib olla tõeliselt eriline kogemus. Boonus: kui liigute aeglasemalt, kulutate vähem energiat, mis võib vähendada ärevust seksides ajal, mil olete mõlemad väga väsinud.

Allikas: Well+Good

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid