Tumedad silmaalused on samuti levinud probleemkoht. Muu näonahaga võrreldes on silmadealune nahk palju õrnem ja muutub aastatega veelgi õhemaks. Nii hakkavad kumama nahaalused tumedad veresooned, mis on tumedate silmaaluste peamisi põhjustajaid. Ka pikalt televiisori vaatamine, monitori taga töötamine või silmade hõõrumine võib suurendada silmade ümbruseid veresooni ning seetõttu põhjustada tumedaid silmaaluseid. Silmaaluse nahatooni ühtlustamiseks soovitame kasutada BioMD kreemi tumedate silmaaluste vastu ja ka tumedate silmaaluste vastast seerumit.

Silmi pilgutades ja liigutades ilmuvad silmaümbrusele nahale üsna kiiresti ka kortsud, mis tekivad silmade ümber asuva sõõrlihase ülepingest. Ehk mida rohkem silmi pilgutada, erinevaid grimasse teha ning päikese käes kissitada, seda suurem on koormus silma sõõrlihasele. Meeles tuleks ka pidada, et silmaümbruse naha kreemitamisel ja meikimisel ei tohi seda kunagi hõõruda, vaid õrnalt tupsutada. Kortse aitavad tõhusalt vähendada BioMD kortsudevastane silmakreem, silmamask ja silmaümbrusseerum, need niisutavad ideaalselt nahka ja muudavad selle elastsemaks.

Levinud probleem on ka ülitundlik silmaümbruse nahk. Ülitundlikkuse korral peab vältima temperatuurikõikumisi, silmade liigset hõõrumist ja pesemist tugevate pindaktiivseid aineid sisaldavate toodetega. Naha hoolduseks tuleb kasutada hüpoallergeenseid tooteid, mis nahka rahustavad, niisutavaid ja jahutavad. BioMD tootevalikust aitavad silmaümbruse ülitundlikkuse korral hüpoallergeenne silmakreem ja mask. Silmamask aitab nahka turgutada sügavamale naha sisse imenduvate aktiivainetega ning tulemus on võrreldes seerumite ja kreemidega kohe märgatav. Peale silmamaski kasutamist tuleb kindlasti kasutada silmakreemi, mis aitab lukustada niiskuse ja mille toitvad koostisained turgutavad nahka.

Silmi ümbritseva naha eest hoolitsemisel tasub meeles pidada lihtsat tõde – väsinud nahk ei halasta, vaid annab endast kiiresti märku.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid