Valge ja musta kombinatsioon rõhutab kontrastsust, olles justkui päev ja öö. Valge värv aga isikustab võrdsust, sisaldades võrdselt kõiki olemasolevaid spektrivärve. Sellel kõigel on moelooja sõnul tähendusrikas tähendus, andes ühtaegu edasi nii sära kui külma. “Must ei ole värv, vaid selle puudumine, olles puhtuse ja võrdsuse omamoodi vastand. Tõmmates paralleeli eluga, siis inimese jaoks on peamine leida tasakaal musta ja valge vahel, ei saa eitada ühte äärmust, olles teisel pool. Ühte eitades kaotab inimene tasakaaluratta nagu köielkõndija tsirkuses,” avab disainer, lisades, et inimeste olemasolu on ilus, sest iga päev peame elu tasakaalustama ja tunnetama. “Eriti praeguses reaalsuses,” lisab ta.

Kollektsioon esindab ka kombinatsioonide ja ühtsuse temaatikat. “Selle põhjuseks on eelkõige ekspressiivne stiil ja tekstuur — näiteks karmid aksessuaarid ning kauboi-stiilis saapad koos lillelise lendleva kleidiga.”

Brand NO.8 moenädala kollektsioonis saab näha ka uut ja trendikat color block kombinatsiooni, lilleprinti, sära ja valguse murdumist ning pastelltoonides bukleekangast.

Möödunud hooajast kandub edasi ka elegantsi ja sportlikkuse ühendamise teema. “Praeguses üürikeses elus püüab naine olla produktiivsem ja ratsionaalsemalt aega sisustada, kuid samas säilitada naiselikkust ja väljendada oma sisemist ilu välismaailma,” lisab disainer, et kõik väline on sisemise ilming.

Soeta piletid 8. aprillil toimuvale moeetendusele Piletitaskust.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid