GALERII | Suursugusel soengugalal nauditi fantaasiaküllast ja pöörast soengukunsti


Hair Tribe 2018 soengugala
Hair Tribe 2018 soengugalaFoto: KALEV LILLEORG

Rahvusvaheliselt tunnustatud ja hinnatud soengukoolitaja Aili Puss korraldas 10.detsembril tõeliselt suursuguse soengugala Hair Tribe 2018. Imelisi võimalusi sellest, mida on võimalik välja võluda juustest esitles soengumeister koos oma soenguakadeemia Hair Art Academy õpilastega. Viimaste hulgas on nii tegevjuuksureid, meigi-ja grimmikunstnikke kui ka alles oma teekonda soengumaailmas alustavad õppurid.

Publik sai nautida soengufantaasiaid teemal Avatar, Linnud, Fashion Braid, Creativity Project ja Wildtribe ning imetleda, kuidas saab pealtnäha lihtsate võtetega muuta eriliseks ühe naise elu kõige olulisem soeng – pruudisoeng.

Hair Tribe 2018 soengugala Foto: KALEV LILLEORG
Seotud lood:

Vaatemängu aitasid muuta liikuvaks ja tantsuliseks Põlva Viva La Divas ja Danceest Divad. Soengukunstile vahepaladeks olid õhtujuht Terje Tellingu meeleolukad intervjuud publiku ja Ailile oluliste inimestega ning loosiratas. Täissaali ees said oma suurhetke nautida ka kaks Hair Art Academia kursust, kes said kätte tunnistuse järjekordse etapi läbimise kohta, kuid nagu nad ise tunnistasid, siis see on alles nende teekonna algus.

Juukselaki, litrite ja särarohke soengugala tõi Tradehouse konverentsikeskusesse kokku rekordarvu soengukunsti huvilisi. Sündmuse õnnestumisele aitasid kaasa Eesti Juuksurite Ühendus, mess Ilusõnum, Perit Muuga disain ning soengu- ja meigibrändid Balmain koos meeleoluka lavaesitlusega, Alfaparf, Alterna, ghd, Mesauda Milano ja Wella Professional.

Kuigi detsember on ilutegijatele üks olulisemaid töökuid, leidis pea sada viiskümmend huvilist võimaluse, et paariks tunniks aeg maha võtta.