Juuksur Maarika Heering presidendi vastuvõtu eel: oluline on kogu välimuse tervik, täna soovitan lihtsat ilu


Kätlemine EV98
Kätlemine EV98Foto: Andres Putting

Laupäevase presidendi vastuvõtu eel uurisime tuntud juuksuri Maarika Heeringu käest, millist soengut oleks vastuvõtul kõige sündsam kanda ning mida võiks pidulikul sündmusel vältida.

Heeringu sõnul on oluline kogu välimuse tervik. "Töö sõltub tellija materjalist. Täna soovitan lihtsat ilu." Klassikaline soeng on juuksestilisti sõnul kinnine, natuke tõstetud volüümiga ja krunnis. Hästi mõjub ka professionaalselt teostatud efektne lõikus ning föönitatud soeng.

EV98 Presidendi vastuvõtt Foto: Rauno Volmar

"Julged poisipead, hea juuksevärv, lokid ja lained," loetleb naine ja lisab, et alati lööb laineid ka lihtne romantiline soeng.

Riigikogu aseesimees Laine Randjärv Foto: Eero Vabamägi
Seotud lood:

"Soenguga saab rõhutada naise graatsilisust, ilu ja stiilsust ning naiselikkust," soovitab Heering hoolikalt läbi mõelda ning valida valida kõige sobivam soeng, mis sobib oluliseks sündmuseks. Vaatamata oma näilisele lihtsusele võib soeng lisada elegantsi: "Ära ei tohi unustada juuste struktuuri ja värvi."

Foto: Hendrik Osula

Lisaks on väga populaarsed ülestõstetud ja vabalt langevad juuksed. "Maitseka ja täiusliku lõpptulemuse saavutamiseks tuleb teha koos juuksuriga valik. Kõik sõltub riietusest, ehetest ja meigist. Soengut valides ei maksa unustada, et lihtsuses peitub võlu."

EV98 Presidendi vastuvõtt Foto: Hendrik Osula

Meestel soovitab Maarika Heering jälgida, et habe ja vuntsid oleks hooldatud ning juuksed pestud, kammitud ja soengusse sätitud.

Allan Oolo kaasaga Foto: Hendrik Osula
EV98 Presidendi vastuvõtt Foto: Rauno Volmar