TRENDIÜLEVAADE: magusad ja kirkad värvid, mis sel hooajal tuju hea hoiavad


TRENDIÜLEVAADE: magusad ja kirkad värvid, mis sel hooajal tuju hea hoiavad
Foto: River Island

Aastaaegade vaheldumisega lisanduvad garderoobi uued toonid ning sel suvel on valik vaheldusrikkam kui kunagi varem. Moevärvid on kirkad, samas ka unistavad ja suviselt magusad. On aeg vahetada külmad tumedad toonid helgete ja rõõmsameelsete vastu!

Roosade, lillade ja teiste suhkruste värvide armastajad peaksid sel suvel eriti õnnelikud olema, sest just need toonid on erilisteks moelemmikuteks. Ühtlasi on selle suve trendiks ka toon-toonis komplektid - olgu need siis roosad, lavendlikarva, kirglikult punased või optimistlikult kollased.

SULNIS LILLA

Violetne silmavari Foto: River Island

Unistama õhutav värv viib meid mõttes uskumatutesse kohtadesse, näiteks Alice´i salapärasele Imedemaale või seiklustest tulvil Narniasse. Mõnusalt pehmeid lavendlikarva kudumeid võib kergelt sobitada teksadega ja samas värvitoonis aksessuaaridega.

Veetlev lavendel Foto: Reserved
Seotud lood:

Kaunid kleidid aitavad vaevata luua moodsa kontoririietuse. Õrn lilla lausa rõkkab enesekindlusest ning mõjub suurejooneliselt!

ENESEKINDEL ROOSA

REJINA PYO kontsakingad Net-A-Porter

Roosa on värv, mis iseloomustab võimekat naist ja naiselikku tugevust. Riieta end julgelt toon-toonis roosasse, sest värv sobib nii kontorisse, kokteiliõhtule kui ka mõnusateks jalutuskäikudeks.

Roosamanna pintsak Foto: Reserved

TUHKATRIINULIK SININE

NANUSHKA teksajakk Net-A-Porter

Lilla, roosa ja sinine moodustavad selle suve kohustusliku värvitrio, kuid toon-toonis sinise outfiti eelistamine on omaette aplausi väärt. Ka heledad teksad sobituvad sellesse gammasse ja seega on värvitrendi järgimine lihtne.

Mereline volang Foto: River Island

Sinine esmaspäev ei kõlagi enam nii halvasti...

PÄIKESELINE KOLLANE

Kelmikas kollane Foto: River Island

Pelgalt selle värvi nägemine tekitab rõõmutundeid. Kollane sobib kokku peaaegu iga teise tooniga. Emotikoni, banaani ja päevalillede tunnusvärv iseloomustab maailma kõige õnnelikumaid tundeid ja mälestusi. Miks mitte end selle optimistliku värvi ja sellega kaasnevate toredate emotsioonidega inspireerida?

KIRGAS PUNANE

Ehe punane on ajatu klassika. See värvitoon väljendab kirge, glamuuri ja tundeküllust.

mustriline suvepäev Foto: River Island

Loe veel

Toon sobib hästi nii päevitunud jumega kui ka aristokraatliku heleda nahaga. Tähelepanu haarav värv annab vabaajarõivale peenema ilme ning lisab rafineeritust.