2017. aasta trendiennustus: uued esemed ja lõiked, mida varsti kõik kannavad


2017. aasta trendiennustus: uued esemed ja lõiked, mida varsti kõik kannavad
Fotod: Bulls

Trendid tulevad ja lähevad, kuid stiil jääb. Hea stiil omakorda koosneb teatud võtmeesemetest, mis hooajast sõltumata alati päevakohased tunduvad. Kui aga klassikutele lisada väike trendikas vimka, on tulemuseks värske ja trendikas garderoob.

Raske on leida riidekappi, milles ei leiduks valget triiksärki, tolmumantlit, hõlmikkleiti, pikemat kampsunit ja mõnd põneva lõikega pluusi. Paljude naiste igapäevased garderoobilemmikud on saanud järgmiseks hooajaks aga hoopis uue ja värskema kuju – just neid esemeid armastab moemaailm 2017. aastal erilise kirega.

Triiksärgi uus tulemine

Järgmise aasta üks lemmikuid moevärve on valge – selles pole kahtlustki. Valged on nii seelikud, kleidid… kui ka särkpluusid, mis on moondunud särkkleitideks ja ootamatuteks asümmeetrilisteks lahendusteks, mida saab kanda nii iseseisvalt kleidi kui ka särgina koos pükste-seelikuga. Proovi särki erinevalt stiliseerida, mängides pükste vöökoha kõrgusega (eriti oluline on alla keeratud kõrge pihaosa) ja seades särkkleiti kokku nii kingade kui sportlike jalanõudega. Sina ise oled see, kes omale ainulaadse stiili loob!

DKNY modernset interpretatsiooni valgest triiksärgist saab kanda nii kleidi kui pluusina.


Foto: Bulls

Seotud lood:

Klassikaline seosega pluus võiks kuuluda iga naise garderoobi. Karl Lagerfeld, 295.- (www.netaporter.com)