5 lihtsat soengut Pariisi moenädalalt, mida kohe proovida


Balmain
BalmainFoto: PIXELFORMULA/SIPA

Kui moelavadel nähtud meike ja rõivaid tavaelus just tihti kanda ei saa, siis soengutega on asi teisiti – vähemalt need soengud, mida modellid alles mõne päeva eest Pariisis kandsid, sobivad ka argipäeval katsetamiseks! Vaata ja tee järele.

Madal hobusesaba ühel küljel
Dior tõi lavale ülipikkade juustega modellid, kelle juuksed olid kinnitatud ühele küljele. Seda look'i järele proovides kinnita patsikummi ümber juuksesalk – nii on tulemus tõeliselt šikk.


Dior Foto: PIXELFORMULA/SIPA/1503062118

Vahvlilokid on tagasi
Kuigi John Galliano Maison Margielala loodud kollektsioon oli enam kui ekstravagantne, siis show soengud pakkusid inspiratsiooni ka igapäevaseks katsetamiseks! Üheks märksõnaks olid sasised vahvlilokid, mis olid juustesse tehtud kas teatud vahega (nagu sel pildil) või hoopis vaid juusteotstesse. 


Maison Margiela Foto: PIXELFORMULA/SIPA/1503062223

Viimistletud lainelokid
Elie Saabi modellidele oli tehtud pea keskele seitel ning juuksed keeratud õrnalt lokki – kuid tegemist on selle trendi viimistletuma variandiga. Kasuta soengut järele tehes kindlasti lokke kinnitavat lakki ja/või juuksekahu vähendavat vahendit.

Seotud lood:


Elie Saab Foto: PIXELFORMULA/SIPA/1503072228

Patsitrend
Väsinud tavalisest pikast punupatsist? Punu ühe asemel kolm ja kinnita igaüks eraldi patsi alla. Kolme asemel võid proovida ka kahe patsiga lahendust – Givenchy moelaval olid mõlemad versioonid esindatud. Et soeng püsiks ja see läigiks, ära hoia juukselaki ning läikespreiga kokku. 


Givenchy Foto: PIXELFORMULA/SIPA/1503091347

Loe veel

Seitel ühel küljel
Balmaini moelaval nägi elegantset soengut, mida on kodus ülikerge järele teha. Föönita juuksed ja tõmba seitel nii küljele kui saad. Kasuta juuksesirgendajat, et vabaneda tekkida võivast juuksekahust. Kasuta vajadusel juuksesirgendajat ka selle salgu „töötlemiseks“, mis silmale langeb.


Balmain Foto: PIXELFORMULA/SIPA/1503052231