6 esemest koosnev garderoob: esemed, mida kandes näed alati hea välja


6 esemest koosnev garderoob: esemed, mida kandes näed alati hea välja
Foto: Vida Press

Maailma kõige stiilsemate naiste kohta ei saa just alati öelda, et nad on trendikad – tihti kannavad nad läbi aastate samade lõigete ja värvidega esemeid. Siiski, nende valikutes on see salapärane miski ja mõnikord ka lihtsus, mis lisab välimusele vaid boonuspunkte.

Kindlasti tead ka mõnd naist oma tutvusringkonnast, kelle stiil on lihtne, kuid kes näeb alati šikk välja – tõenäoliselt leiduvad tema garderoobis hästi istuvad teksapüksid, kvaliteetsed pintsakud ja T-särgid, kingad, käekotid ja ehted, mis on klassikalised ja sobivad kandmiseks aastaajast sõltumatult. Muidugi ei tähenda see, et minimalismi austajad peaksid trendidest kaarega mööda käima – kaugeltki mitte. Millised esemed võiksid minimalistlikku garderoobi kuuluda?

Poolsaapad – sellised, mida saab kanda nii seeliku kui pükstega. Kas eelistada kontsaga või kontsata variante, sõltub juba sinust endast.


ABC King 129,99

T-särk on asendamatu nii argi- kui puhkepäeval, nii hommikul kui õhtul – kanna seda näiteks pintsaku all koos seeliku või pükstega.


Zara, 15,95

Seotud lood:

Ehted – eelista igapäevaselt klassikalisi ehteid, kuid ära pelga ka aeg-ajalt midagi julgemat kanda. Teatavasti muudavad põneva disainiga ehted ka kõige lihtsama rõivakomplekti hoobilt eriliseks.


Simon Miller, 345.-

Hästi istuvad teksapüksid on iga garderoobi baasiks. Lähtu valikul eelkõige oma kehatüübist ja eelista lõiget, mis su kehaga kõige paremini sobib.


Balenciaga, 525.-

Igapäevaselt kantav käekott olgu kvaliteetne ja mahukas. Mida minimalistlikum disain, seda erinevamate rõivastega see tõenäoliselt sobitub.


Trussardi Jeans, 189,99 (Kaubamaja)

Loe veel

Šikk pintsak. Pintsak annab mistahes riietusele šiki lihvi – kanna pükste, seeliku või kas või retuusidega!


Zara, 89,99

Allikas: WhoWhatWear