Ainult meestele! Poisikeste rõivad, mida mehed ei kanna: suurimad moevead, mida ikka veel tehakse


Ainult meestele! Poisikeste rõivad, mida mehed ei kanna: suurimad moevead, mida ikka veel tehakse
Foto: Zara

Kui oled üle kolmekümne, läheb sul tõenäoliselt juba päris hästi – koolid on lõpetatud, tööl läheb kenasti ning lõpuks ometi võid söögilaua ääres nautida midagi palju maitsvamat kui potitäit nuudleid.

Selle asemel, et domineerivalt osutada, mida täisikka jõudnud mees peaks seljas ja jalas kandma, avaldame hoopis nimekirja neist asjadest, mis sinu välimusele just palju boonuspunkte ei lisa. Isegi siis mitte, kui väidad, et sügaval südames tunned sa end ju endiselt noorena.Kobakad (ja määrdunud!) rulatossud

Rulaentusiastidele on nende jalavarjude omamine varases nooruses kohustuslik. Kuid nüüd? Enam mitte. Kobakate jalanõude suurim häda on selles, et koos kitsaste pükstega teksadega näevad need jubedad välja. Lahendus? Rulasaabastest inspireeritud jalavarjud on siiski moekad ning mõned neist päris kenad.

Hoiduma peaks kobakate jalanõude, madala vöökoha ning põlvini rippuva hargivahega teksade kombinatsioonist (välja arvatud siis, kui oled räpistaar). Pigem kitsad ja minimalistlkud siluetid ning esmaklassilised materjalid on aga hoopis teine teema. Mõnusa disainiga liibuvad püksid, mis põlvede kohal kergelt kurrutavad – need on usaldusväärsed.

Seotud lood:

Teisalt, kuna su igapäevane sissetulek on nüüd varasemast veidi suurem, võid endale lubada ka erilise disainiga paksutallalisi nahast jalavarje, mis su argipäevavälimusele hoobilt punkte juurde annavad.