FOTOD: Instagrami pöörane iluhitt! Kas julgeksid kanda "sulekulme"?


FOTOD: Instagrami pöörane iluhitt! Kas julgeksid kanda "sulekulme"?
Allikas: Instagram

Instagram on võrratuks inspiratsiooniallikaks kõigile, kes on huvitatud värsketest trendidest. Ja kui sa arvasid, et oled juba kõike näinud, siis oleme kindlad, et sulgedest inspireeritud kulme kohtad esmakordselt.

#FeatherBrow on uus kulmutrend, mis on omamoodi jätkuks täidlaste kulmude trendile, kuid pole seda otseselt - eesmärk on muuta kulmud efektselt sulesarnaseks.

Trendi algatas Soome jumestuskunstnik Stella Sironen, kelle loodud värviliste ja holograafiliste jumestuste look'id Instagramis kulutulena liikvele läksid.

Vaata selle trendi stiilinäiteid:

Loe veel

Seotud lood:

so i'm starting this new brow trend please recreate it and wear it everyday and dont forget to tag me like and subscribe and hit that bell button🔔😩👌🏻 ALL credits go to my muse @leevittu he came up with this whilst brushing my eyebrows last sunday brow: glue stick skin: @maccosmetics Face&Body foundation C1, @maccosmetics pro longwear concealer NW20, a lot of Fix+ for the wet effect highlight: @katvondbeauty Alchemist Palette (Emerald, Opal, Amethyst) eyeshadows: @lipsicosmetics lipstick on the lid and @maccosmetics matte lipsticks in Frosting and Matte Royal mixed for the inner&outer corners mascara: @maccosmetics in extreme dimension lash mascara in Hold For 10

A post shared by Stella Sironen (@stella.s.makeup) on Apr 8, 2017 at 10:46am PDT

A post shared by Kate (@wavy.kate) on Apr 12, 2017 at 12:12pm PDT

🤷🏻‍♀️ Who knew everyone took brows so seriously? _____ #featherbrow inspired by the talented @stella.s.makeup

A post shared by K E L S E E • M A R I E (@kelseemarie) on Apr 11, 2017 at 10:40pm PDT